17:26:31 - چهار شنبه 25 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیر فرودگاه شاهرود تغییر کرد!/مرتضي حميدپور جایگزین اتقیایی شد
کانال تلگرام سمنان لاین

 

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران طی ابلاغی مرتضي حميدپور را به مدت دو سال به‌عنوان مدیر جدید فرودگاه شاهرود منصوب کرد.

به‌گزارش سمنان لاین ؛ در ابلاغ صادر شده از سوی رحمت‌اله مه‌‌آبادی خطاب به حميدپور مدیر جدید فرودگاه شاهرود٬ استفاده كامل از ظرفيت‌هاي در دسترس و هماهنگي لازم با مسئولان محترم منطقه و بکارگیری تمام توان و تجارب در جهت پيشبرد اهداف شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران و برنامه‌هاي توسعه شهرستان شاهرود، با تاكيد بر اجراي دقيق مأموريت هاي زير تاکید شده است.

  1. استقرار سيستم مديريت ايمني، نظام ارزيابي عملكرد و بهبود فرآيند مستند سازي در فرودگاه‌ و واحدهاي تابعه.
  2. ارتقاي سطح خدمات فرودگاهي و هوانوردي در جهت جلب رضايت و پاسداشت حقوق شهروندي مسافران و ديگر ذينفعان با تأكيد بر تعامل لازم با فرودگاه‌هاي اطراف و پايش فرودگاه‌هاي رقيب منطقه و هماهنگي مؤثر با شركت‌هاي هواپيمايي و نهادهاي حفاظتي – امنيتي و ديگر نهادهاي عامل در خدمات فرودگاهي و بهينه‌سازي فرآيندها.
  3. ارتقاي سطح فرهنگ، اخلاق و ديسيپلين حرفه‌یی، توسعه كار تيمي، افزايش سطح مهارت‌ها و بهبود شرايط كاري «منابع انساني متخصص» ضمن تأكيد بر شناسايي و پرورش نيرو هاي مستعد و جوان با هدف همتاپروري و كادرسازي.
  4. نگهداري اصولي زيرساخت‌هاي موجود و بهره‌برداري مؤثر و اقتصادي از ظرفيت‌هاي فرودگاهي و فضاي تحت كنترل، توسعه كسب و كارها و وصول به موقع در آمدها، با هدف حفظ و افزايش ثروت سهامداران ضمن تأكيد بر انضباط مالي، اجتناب از هرگونه اتلاف منابع، كاهش هزينه‌ها با تأكيد بر كاهش مصرف انرژي، رعايت دقيق قوانين و مقررات ناظر و هماهنگي كامل با ستاد شركت.
  5. پيگيري لازم جهت اتمام و به بهره‌برداري رسيدن طرح‌هاي توسعه فرودگاهي برنامه‌ريزي شده و در حال اجرا .
  6. پيش‌بيني و پيگيري لازم جهت تملك اراضي مورد نياز به منظور اجراي طرح‌هاي توسعه آينده فرودگاه.
  7. تعامل مؤثر با مسئولين ارشد استان و منطقه به منظور استفاده از ظرفيت‌هاي فراهم شده در حوزه فرودگاهي و ايجاد مسيرهاي جديد پروازي به و از فرودگاه.

بديهي است؛ عملكرد آن مدیریت براساس شاخص‌هاي ناظر بر مأموريت مذكور، هر شش ماه توسط اينجانب مورد بررسي قرار گرفته و كليه حوزه‌هاي ستادي و فرودگاهي شركت نيز موظف به همكاري كامل و حمايت همه جانبه از آن مدیریت جهت تحقق مأموريت‌ها و ديگر برنامه‌هاي ابلاغي خواهند بود.

توفيق بيش از پيش شما را در خدمت به نظام مقدس و مردم بزرگ ايران اسلامي از خداوند بزرگ خواهان است.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب