3:00:32 - سه شنبه 24 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حسن بیگی مطرح کرد،
«محیط زیست» آتش بیار مخالفت با انتقال آب درياي خزر به استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماينده مردم دامغان در مجلس شوراي اسلامي ‌با اشاره به اينکه براي تکميل و بهره‌برداري از پروژه‌هاي عمراني شهرستان دامغان به يک هزار ميليارد تومان اعتبار نياز است، گفت: بايد براي تامين اين ميزان اعتباربايد با برنامه‌ريزي و الويت‌بندي پروژه‌ها گام برداريم تا پروژه‌هاي نيمه‌تمام در شهرستان دامغان تکميل و به بهره‌برداري برسد.

 ابوالفضل حسن‌بيگي در پنجمين نشست شوراي اداري شهرستان دامغان در سال‌جاري به ميزباني سالن جلسات فرمانداري اين شهرستان اظهار داشت: نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي ‌به عنوان بازوان دولت، استانداران و فرمانداران آماده همکاري براي تکميل و بهره‌برداري پروژه‌هاي عمراني هستند تا هرچه زودتر اين پروژه‌ها تکميل و در اختيار آحاد جامعه قرار گيرد.

رئيس مجمع نمايندگان مردم استان سمنان در مجلس شوراي اسلامي‌ به موضوع معضل کمبود آب شرب در روستاهاي شهرستان دامغان اشاره داشت و افزود: 40 درصد از خواسته‌هاي جمعيت 85 هزار نفري شهرستان دامغان را مرتفع شدن مشکلات بخش کشاورزي و مابقي را در حوزه بهداشت و درمان، صنعت، بيکاري و اشتغال و عمران روستايي تشکيل مي‌دهند و همه اين خواسته‌ها براي رفع و ارائه راهکار و برون رفت از آنها در دستور کار و پيگيري جدي بنده، به عنوان منتخب مردم قرار دارد.

حسن بيگي با بيان اينکه دنيا بر اساس برنامه‌ريزي و الويت حرکت و گام بر‌مي‌دارد، تصريح کرد: يکي از ثمرات برجام اين بوده که 29 ميليارد دلار از پول‌هاي بلوکه شده در دست آمريکا و کشورهاي اروپايي وارد صندوق کشور شده است.

وي اضافه کرد: فروش 100 هزار بشکه نفت به ميزان 30 هزار ميليارد دلار يکي ديگر از امتيازات جمهوري اسلامي ‌ايران در موضوع برجام بوده که اين روند در کمک به روند رشد اقتصاد کشور مهم و تاثير‌گذار است.

نايب رئيس کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي‌با اشاره به اجراي طرح تحول نظام سلامت در دولت تدبير و اميد افزود: براي ادامه اجراي اين طرح وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي 40 هزار ميليارد تومان کسري بودجه دارد.

وي خاطرنشان کرد: سازمان‌هاي بيمه‌اي کشور 8 هزار ميليارد تومان به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي بدهکارند، اگر اين ميزان مبلغ پرداخت شود کمک فراوان به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي در اجراي طرح‌ها و برنامه‌ها خواهد کرد.

نماينده مردم دامغان در مجلس شوراي اسلامي ‌با اشاره به بدهي 50 هزار ميليارد توماني دولت به پيمانکاران اظهار داشت: طلب پيمانکاران يک حق قانوني است که بايد دولت در پرداخت بدهي خود به آنان تعجيل کند تا پيمانکاران بتوانند در کنار دولت در اجراي طرح‌ها و پروژه‌ها بهترگام بردارند و نقش‌آفرين باشند.

رئيس مجمع نمايندگان مردم استان سمنان به اعتبارات سفر فروردين ماه امسال کاروان تدبير و اميد به اين استان اشاره و اظهار داشت: تاکنون از مجموع اعتبارات سفر دولت به استان سمنان 37 درصد آن اختصاص و تحقق پيدا کرد.

وي يادآور شد: با توجه به قرار داشتن تصويب لايحه بودجه سال 96 در کميسيون تلفيق مديران استان و شهرستان بايد الويت‌هاي خود را براي دريافت اعتبار پيشنهادات خود را ارائه تا موضوعات در بودجه سال آينده لحاظ شود.

رئيس مجمع نمايندگان مردم استان سمنان در مجلس شوراي اسلامي ‌با اشاره به مخالفت‌هاي نمايندگان مردم استان مازندران در مجلس در بحث انتقال آب درياي خزر به استان سمنان افزود: يکي از دلايل مخالفت نمايندگان مردم استان مازندران در مجلس در بحث انتقال آب درياي خزر به استان سمنان تحت تاثير فضاي مجازي قرار داشتند که ريشه آن در خارج از کشور بوده است.

وي خاطرنشان کرد: سازمان حفاظت محيط‌زيست با توجه به اينکه يکي از مخالفان اصلي بحث انتقال آب درياي خزر به استان سمنان از آتش بياران معرکه است.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. سمنان علی   ژانویه 24, 2017  

    درود بر این نماینده دامغان