13:38:04 - شنبه 21 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتخاری دیگر برای بانوان استان؛
«بانوان سمنان» نائب قهرمان مسابقات دارت قهرمانی کشور
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مسوول کمیته دارت استان سمنان گفت: مازندران در سیزدهمین دوره از مسابقات دارت قهرمانی کشور بانوان، برتر شد.

 

به پزارش سمنان لاین ازایرنامحمد حسین فاضلی افزود: تیم‌های مازندران با امتیاز 77، سمنان با 68، البرز با 64، تهران با 59 و اصفهان با 54 امتیاز، رده‌های اول تا پنجم را در مسابقات دارت قهرمانی کشور بانوان در شهرستان شاهرود استان سمنان کسب کردند.
وی بیان داشت: در مسابقات انفرادی، طاهره یدالله زاده از مازندران، سحر نوچیان از تهران مقام های اول و دوم و طاهره عیدی از فارس و صدیقه یدالله زاده از مازنداران مقام سوم مشترک را به دست آوردند.
فاضلی یادآور شد: در مسابقات دوبل تیمی سیزدهمین دوره مسابقات دارت قهرمانی کشور بانوان در استان سمنان، مهشاد و عسل عوض زاده از شهرستان گرمسار قهرمان کشور شدند.
مسوول کمیته دارت استان سمنان بیان داشت: در مسابقات دوبل تیمی، تیم البرز «ب» نائب قهرمان و تیم های اصفهان و تهران به صورت مشترک سوم شدند.
مسوول کمیته دارت استان سمنان با اشاره به برگزاری همزمان مسابقات آقایان با این سری از مسابقات گفت: در بخش مسابقات دارت آقایان با حضور 12 بازیکن در لیگ دسته یک کشور، حمید خدادی و محمد ناظریه از استان سمنان به ترتیب مقام دوم تا پنجم را به دست آوردند.
سیزدهمین مسابقات دارت قهرمانی بانوان کشور به میزبانی شهرستان شاهرود استان سمنان، با حضور 80 ورزشکار برگزارشد.
استان سمنان 80 دارت انداز سازمان یافته دارد که نیمی از این تعداد را بانوان و نیمی را آقایان تشکیل می دهند و شهرستان گرمسار مهد پرورش ورزشکاران دارت انداز محسوب می شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب