21:05:10 - جمعه 20 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قاتل فراری پس از ۵۶ سال در شیراز دستگیر شد
کانال تلگرام سمنان لاین

رئیس پلیس آگاهی استان فارس از دستگیری یک قاتل فراری پس از ۵۶ سال در شیراز خبر داد.
سرهنگ سیروس حیدری اظهار داشت: در پی دریافت یک فقره نیابت قضایی از استان بوشهر مبنی بر اینکه فردی به هویت «ق ـ ن» در سال ۱۳۳۹ توسط فردی دیگر به نام «م ـ ج» در آن استان به قتل رسیده و قاتل از آن تاریخ تاکنون متواری و احتمال حضور وی در شیراز متصور است موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی در نهایت مخفیگاه قاتل فراری در یکی از محله‌های شهر شیراز شناسایی و مأموران پس از هماهنگی با مقام قضایی وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند گفت: در این زمینه پرونده تشکیل و متهم جهت رسیدگی به اتهام مربوطه تحویل مراجع قضایی شد.

کشف بیش از ۶۰ تن برنج قاچاق در لامرد
فرمانده انتظامی استان فارس از کشف ۶۰ تن و ۸۰۰ کیلوگرم برنج قاچاق با ارزشی بالغ بر ۳ میلیارد و ۴۵ میلیون ریال در شهرستان لامرد خبر داد و گفت: مأموران انتظامی شهرستان لامرد با انجام سه عملیات جداگانه در محورهای مواصلاتی، سه دستگاه خودرو کامیون حامل کالای قاچاق را شناسایی و توقیف کردند.

سردار احمدعلی گودرزی افزود: در بازرسی از این خودروها ۶۰ تن و ۸۰۰ کیلوگرم برنج قاچاق کشف و در این ارتباط چهار نفر متهم دستگیر شدند.

انهدام باند سارقان در سپیدان
فرمانده انتظامی شهرستان سپیدان از انهدام باند سارقان هفت نفره و دستگیری اعضای این باند توسط مأموران پلیس آگاهی شهرستان خبر داد و عنوان کرد: در پی وقوع چند‌ فقره سرقت در سطح شهرستان و با توجه به حساسیت موضوع، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ سلطان محمدی خاطرنشان کرد:  با انجام اقدامات گسترده پلیسی و اطلاعاتی در نتیجه یک باند هفت نفره سارقان که در سطح شهرستان به صورت شبانه اقدام به سرقت به عنف می‌کردند، شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی، همگی آنان در یک عملیات منسجم دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سپیدان خاطرنشان کرد: در تحقیقات فنی و پلیسی متهمان به یک فقره سرقت طلا از منزل یکی از شهروندان و شش فقره سرقت از باغ شهری‌های شهرستان اقرار و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

سرهنگ محمدی پیرامون شیوه وشگرد سارقان، گفت: سارقان یک نفر را به عنوان کارگر به باغ‌های مورد نظر فرستاده و پس از شناسایی راه‌های ورودی و امکانات موجود در باغ نقشه سرقت را طراحی و با بستن سر و صورت خود با استفاده از یک تیغه چاقو از باغ‌های شهری با تهدید اقدام به سرقت می‌کردند.

وی با بیان اینکه در این راستا طی بازرسی از منزل و مخفیگاه سارقان مقداری طلا و یک تیغه چاقو کشف و دو دستگاه خودرو متعلق به آنان نیز توقیف شد، گفت: شهروندان اقدامات پیشگیرانه و هشدارهای حفاظتی پلیس را همواره مد نظر قرار داده و در صورت مشاهده موارد مشکوک، پلیس را در جریان قرار دهند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب