11:31:33 - جمعه 20 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه اندازی شبعه استانی خانه احزاب در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرکل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری سمنان از برنامه این استان برای راه اندازی شبعه استانی خانه احزاب در استان سمنان خبرداد.

سعید متقی در جمع فعالان سیاسی سمنان،بااعلام این خبر اظهار کرد: استانداری سمنان از فعالیت احزاب سیاسی و برگزاری برنامه ها وگردهمایی های آنها استقبال می کند.

مدیرکل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری سمنان گفت :استانداری فارغ از خط و مشی گروه های سیاسی از فعالیت همه آنها استقبال می کند.

وی بااشاره به نقش مهم فعالیت های سیاسی در افزایش سرمایه های اجتماعی و ایجاد نشاط و امید در جامعه از اصرار دولت یازدهم بر توسعه سیاسی تاکید کرد و گفت: معمولا آن دسته از افرادی که در دامان احزاب پرورش یافته اند به نحو بسیار مطلوبی به ایفای نقش اجتماعی خود به مثابه شهروندی متعهد و مسئول می پردازند.

وی همچنین درخصوص راه اندازی خانه احزاب گفت: خوشبختانه بعد از راه اندازی این تشکل فراگیر سیاسی در سطح ملی، در استان نیز مقدمات کار برای تعمیم فعالیت آن به استان نیز فراهم شده و در همین راستا به دنبال راه اندازی شبعه استانی خانه احزاب در سمنان هستیم که نیازمند همراهی و تعامل فعالان سیاسی همه جریان ها و نحله های سیاسی قانونی فارغ از رویکرد سیاسی و جناحی آنها هستیم.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب