0:27:19 - پنجشنبه 19 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکتراحمدهمتی در نشست شورای مشورتی نماینده تأکیدکرد؛
درآینده ای نزدیک ،شاهد جمله ی « سمنان،تنها مرکزاستان فاقد فرودگاه » نخواهیم بود +گزارش تصویری
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – بیست وچهارمین جلسه ی شورای مشورتی نماینده مردم شریف شهرستان های سمنان ،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با حضورمسئولین شهرستان و با موضوع فرودگاه سمنان در محل دفتر نماینده (خانه مردم) برگزارشد.

به گزارش سمنان لاین درابتدای جلسه دکتراحمدهمتی با تقدیراز زحمات پرسنل فرودگاه بویژه مدیریت فرودگاه سمنان گفت:

علیرغم تحریم های ظالمانه و مشکلات اقتصادی ، مدیریت این مجموعه توانسته پیشرفت های قابل توجهی درحوزه ی عمرانی داشته باشد.

دکترهمتی درادامه افزود؛ البته موانعی وجود دارد که امیدواریم با عزم جدی همه ی مسئولین این مشکلات برطرف گردد.

نماینده مردم شریف شهرستان های سمنان ،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار کرد ؛ امیدواریم با راه اندازی و افتتاح فرودگاه مرکزاستان  دیگر جمله ی سمنان،تنها مرکزاستان فاقد فرودگاه را شاهدنباشیم.

سیدعباس دانایی فرماندارسمنان هم در این نشست با تقدیر از زحمات پرسنل فرودگاه ، جذب  اعتبارات از شرکت فرودگاههای کشور برای فرودگاه سمنان را مرهون تلاش های مجدانه ی مدیر فرودگاه سمنان عنوان کرد.

حسین شجاعی مدیرفرودگاه سمنان هم که بعنوان مهمان ویژه این نشست بود با تقدیر از پیگیری های  دکترهمتی نماینده شهرستان ،فرماندارمرکزاستان،رئیس ونائب رئیس شورای شهرسمنان با  ارائه ی گزارشی از روند تصویب طرح جامع فرودگاه و ایجادزیرساخت ها شامل بلوار ورودی،برق،گاز،فیبر نوری و… گفت:

بدلیل برودت هوا ریختن لایه ی آخر باند متوقف مانده که به محض مساعدشدن شرایط آب وهوایی بلافاصله انجام خواهد شد لیکن بعنوان مدیریت فرودگاه با توجه به اقدامات زیرساختی مناسب و استانداردی که تا کنون صورت گرفته به هیچ عنوان  کیفیت باند را فدای تعجیل درزمان افتتاح نخواهم کرد.

لازم به ذکر است ، عمل به تعهدات استان در بخش هایی مانند افزایش طول باند ،ساخت ترمینال ، ردیف اعتباری برای فرودگاه وتحقق اعتبار پیگیری شده توسط نماینده شهرستان باتعهد کتبی دکترنوبخت معاون رئیس جمهور  از مطالبات اعضای شورای مشورتی به نمایندگی از مردم شهرستان های مرکزی استان(سمنان،مهدیشهر وسرخه) بود.

« کیفیت باند را فدای تعجیل درزمان افتتاح نخواهم کرد»

 

 دیگرشاهد جمله ی  « سمنان،تنها مرکزاستان فاقد فرودگاه نخواهیم بود»

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ديدگاه بسته است.