20:37:08 - سه شنبه 17 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکتر شادنوش خبرداد:
رتبه کشوری دانشگاه علوم پزشکی سمنان برای اولین‌بار دو رقمی شد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان سمنان از قرار گرفتن این دانشگاه در شمار 100 دانشگاه برتر کشور خبر داد.

به گزارش سمنان لاین دکتر مهدی شادنوش با اعلام این خبر اظهار کرد: دانشگاهعلوم پزشكي استان سمنان در این رتبه‌بندی که از سویپايگاه علمي Scimago Institutions Rankingsانجام شده در رتبه 98 قرار گرفته است.

به گزارش سمنان لاین ازایسناوی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنانبراي اولين بار است که در جمع 100 دانشگاه برتر كشور قرار می‌گیرد، خاطرنشان کرد: توسعه فعالیت‌های علمی و پژوهشی در یکی دو سال اخیر و توجه ویژه‌تر به این بخش در یک سال گذشته نقش مهمی در این موفقیت داشته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، دو رقمی شدن رتبه این دانشگاه برای نخستین‌بار در تاریخ فعالیت‌های علمی دانشگاه علوم پزشکی استان را گامی بلند و روبه جلو ارزیابی کرد و گفت: دستیابی به این جایگاه علمی نتیجه تلاش همه همکاران، اساتید، اعضای هیئت علمی و دانشجویان این دانشگاه است که جای تقدیر دارد.

شادنوش با بیان اینکه نباید به این رتبه اکتفا کنیم افزود: اگرچه ارتقاء جایگاه دانشگاه در این رتبه‌بندی سخت و منوط به تلاش بیشتر است اما بدون شک باتوجه به ظرفیت‌های بالای علمی و پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان،دستیابی به این مهم چندان هم دور از دسترس نیست و لذا می‌کوشیم روند صعودی تولید و رشد علمی موجود را حفظ و بر شتاب آن نیز بی‌افزاییم ؛چرا که باور داریم که این ظرفیت در استان و در دانشگاه وجود دارد.

دانشگاه تهران، دانشگاه علوم پزشكي تهران، دانشگاه شريف، دانشگاه امير كبير، دانشگاه تربيت مدرس، دانشگاه صنعتي اصفهان، دانشگاه علم و صنعت ايران، دانشگاه فردوسي مشهد، دانشگاه شيراز و دانشگاه ازادواحد علوم و تحقيقات تهران 10 دانشگاه برتر كشور در آخرین رتبه‌بندی این پايگاه علمي هستند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب