14:35:32 - سه شنبه 17 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح نمایشگاه مبلمان و لوستر در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیرعامل شرکت نمایشگاه های صنعتی و بازرگانی استان سمنان گفت: نمایشگاه تخصصی مبلمان، لوستر و روشنایی و جهیزیه عروس در سمنان به مدت پنج روز با حضور شرکت های داخلی برپاست.

به گزارش سمنان لاین ازایرناعبدالحمید دربانیان  افزود: نمایشگاه تخصصی مبلمان، لوستر و روشنایی و جهیزیه عروس در سمنان با شعار خانه ایرانی، کالای ایرانی، از سه شنبه بیست و هفتم دی تا جمعه یکم بهمن 95 به مدت پنج روز، در محل دائمی نمایشگاه بین المللی سمنان برپاست و از ساعت 16 تا 22 میزبان بازدیدکنندگان است.
وی خاطرنشان کرد: 68 تولید کننده داخلی، مبلمان، لوستر و فرش در بیش از 25 غرفه در این نمایشگاه حضور دارند.
وی تصریح کرد: در این نمایشگاه از هفت استان، شامل استان های هرمزگان، تهران، تبریز، اصفهان، شیراز، اردبیل و سمنان تولیدکنندگانی حضور دارند.
وی، هدف از برگزاری نمایشگاه را تحقق اقتصاد مقاومتی با تکیه بر توان داخلی و حمایت از تولیدکنندگان ایرانی دانست و خاطرنشان کرد: یکی از ارکان مهم و اساسی تحقق اقتصاد مقاومتی، حمایت از کالای ایرانی است.
دربانیان یاد آور شد: این نمایشگاه به منظور آشنایی و معرفی کالای ایرانی و حمایت از تولید داخلی و افزایش اشتغال در این حوزه برپا شده است تا با ارایه دستاوردها و توان تولید داخلی، مردم نیز به خرید تولیدات ایرانی تمایل بیشتری پیدا کنند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های صنعتی و بازرگانی استان سمنان با اشاره به محتوای نمایشگاه که بیشتر در حوزه مبلمان، لوستر، و فرش تقسیم می شود، یادآورشد: در هر بخش چندین شرکت، آخرین تولیدات خود را به نمایش گذاشته‌اند تا علاوه بر امکان انتخاب برای بازدیدکنندگان، رقابت و تلاش برای افزایش کیفیت بین شرکت های تولید کننده نیز ایجاد شود.
به گزارش سمنان لاین نمایشگاه مبلمان و لوازم خانگی، هفتمین نمایشگاه مبلمان و لوازم خانگی در استان سمنان است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب