0:07:48 - سه شنبه 17 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دربازدید دکتراحمدهمتی از فرودگاه مرکزاستان تأکیدشد:
تحقق وعده کتبی معاون رئیس جمهور درتامین اعتبارات فرودگاه سمنان نیازمند« عزم جدی مسئولین استانی »
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – باحضور دکتراحمدهمتی نماینده مردم شریف شهرستان های سمنان،مهدیشهروسرخه پیگیری های لازم جهت رفع موانع و مشکلات باقی مانده برای آغاز بهره برداری از باندفرودگاه سمنان صورت پذیرفت.

به گزارش سمنان لاین در این بازدید که رئیس شورای شهرسمنان نیز حضور داشت آخرین اقدامات صورت گرفته و برنامه های پیش رو جهت بهره برداری از باند فرودگاه توسط حسین شجاعی مدیرفرودگاه سمنان مطرح شد.

پیگیری وگفتگو جهت ایجاد روشنایی  بلوار منتهی به فرودگاه با هماهنگی شورای شهر، شهرداری و شرکت توزیع نیروی برق موردتوافق و تأکید واقع شد.

همچنین در این بازدید عنوان شد هماهنگی همه نهادهای سیاسی واجتماعی در تجهیز این پروژه  که از مطالبات به حق مردم شهرستان های سمنان،مهدیشهر وسرخه و برخی دیگر ازنقاط استان  میباشد یک ضرورت انکار ناپذیر بوده که خوشبختانه این اتفاق نظر در مسئولین استانی و شهرستانی وجوددارد.
لذا تحقق هرچه سریع تر وعده کتبی دکتر نوبخت مبنی بر تامین اعتبارات مورد نیاز فرودگاه سمنان، نیازمند عزم جدی تمامی مسئولین ذی ربط استانی و شهرستانی میباشد .

ازنکات دیگر این بازدید تماس تلفنی دکتراحمدهمتی نماینده سمنان با مسئولین  وزارت راه وشهرسازی جهت تامین دو هزارتن قیر برای رفع نیاز فرودگاه بود که نهایتابا قول مساعد مسئولین ذیربط همراه شد.

لازم به ذکراست دکترطاهری رییس سازمان برنامه وبودجه استان سمنان هم در جلسه ای که در دفتر ایشان با حضور نماینده ،فرماندار ومشاوراستانداربرگزارشد گفت؛

مکاتبات و پیگیری های دکتر همتی موجب شد فرودگاه سمنان که بدون اعتبار و راکد مانده بود در ردیف پروژه های در دست اقدام قرار گیرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب