23:22:10 - جمعه 13 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکتراحمد همتی تأکیدکرد؛
هیچ‌کدام از مصوبات سفردولت در مورد زیرساخت‌های سمنان عملیاتی نشده است!
کانال تلگرام سمنان لاین

دکتراحمد همتی درگفتگوباخبرنگارسمنان لاین گفت؛

متأسفانه هنوز برخی از زیرساخت‌ها در استان سمنان به‌طور کامل شکل نگرفته است و شماری از پروژه‌های ملی یا رها شده یا اینکه از پیشرفت فیزیکی کمی برخوردار است.

hemat55

به گزارش سمنان لاین وی تصریح کرد: بخشی از این پروژه‌ها، ساختاری ملی دارند و در مصوبات سفر رئیس‌جمهوری به استان سمنان مطرح بوده است.

نماینده مردم شریف شهرستان های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس با تأکید بر اینکه متأسفانه دولت تدبیر و امید به مصوبات سفر به استان سمنان که چندین ماه پیش اتفاق افتاد، عمل نکرده، اضافه کرد: هیچ‌کدام از این مصوبات در مورد زیرساخت‌های سمنان عملی نشده است.

دکترهمتی با اشاره به اینکه مصوبات سفر رئیس‌جمهوری به همراه دولتمردان در قالب کاروان تدبیر و امید تنها جنبه مکتوب دارد، افزود: این مصوبات در حد حرف باقی مانده است.

وی با بیان اینکه استان سمنان با کمبود آب مواجه است، تصریح کرد: مصوباتی نظیر مهار آب‌ها، سدسازی و قول رئیس‌جمهوری در بحث انتقال آب دریای خزر در سفر به سمنان داشتیم که هیچ‌کدام از آنها عملی نشده است.

نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس همچنین با بیان اینکه اغلب واحدهای صنعتی در سمنان تعطیل یا نیمه فعال‌ هستند گفت؛باتوجه به اینکه مصوبات مهمی در حوزه صنعت در سفر دولت به سمنان داشتیم که متأسفانه در این بخش هم شاهد اقدامات درخوری نیستیم.

همتی با اشاره به مشکلات حوزه گردشگری سمنان تصریح کرد: در بحث اجرایی شدن مصوبات سفر رئیس‌جمهوری به سمنان در حوزه گردشگری نیز اتفاقی  که شایسته استان باشد صورت نگرفته است.

به گزارش سمنان لاین نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس با بیان اینکه تقویت زیرساخت‌ها در استان سمنان نیاز به حمایت جدی و ویژه ی دولت دارد، اظهار کرد: متأسفانه این حمایت‌ها تاکنون کم‌رنگ بوده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. سمنان حسین   ژانویه 14, 2017  

    آقای دکتر همتی باتشکر وسپاس از پیگیریهای جنابعالی ولی چرا درایراد مطالبتان که دراصل مطالبات شهرستانهای سمنان . مهدیشهر .و سرخه میباشد که مورد بی مهری وبی توجهی ومغفول واقع میشود . به کل استان ربط میدهید که شامل شرق وغرب استان نمیشود .
    چرا این ناحیه بااین موقعیت بسیار مناسب پیشرفت وکارهای بنیادی وشهرکهای صنعتی با سرمایگداریهای خصوصی و کاملآ غیر دولتی که درراستای اقتصاد مقاومتی قدم گذاشته اند اکنون باید بدلیل تحریم آبی (ندادن اعتبارات). راه .وامکانات زیر ساختاری . به حال رکو د درآمده واز توسعه باز ایستد..؟؟؟به چه قیمتی ؟

    .