خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/01/11 17:58
شناسه خبر : 12136

پنج نفر با دستگاه گنج یاب 500 میلیون ریالی در مهدیشهر دستگیر شدند

سمنان لاین – فرمانده انتظامی شهرستان مهدیشهر گفت: یک گروه پنج نفره گنج یاب، به همراه یک دستگاه گنج یاب پیشرفته 500 میلیون ریالی در شهرستان مهدیشهر دستگیر شدند. به گزارش سمنان لاین از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان سمنان، سرهنگ ابوطالب حسینی افزود: یک گروه پنج نفره گنج یاب از مهدیشهر استان سمنان […] ...

سمنان لاین – فرمانده انتظامی شهرستان مهدیشهر گفت: یک گروه پنج نفره گنج یاب، به همراه یک دستگاه گنج یاب پیشرفته 500 میلیون ریالی در شهرستان مهدیشهر دستگیر شدند.

به گزارش سمنان لاین از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان سمنان، سرهنگ ابوطالب حسینی افزود: یک گروه پنج نفره گنج یاب از مهدیشهر استان سمنان عازم شمال بودند، که توسط ماموران پلیس محاصره شدند.
وی خاطرنشان کرد: این افراد با بی توجهی به دستور ایست ماموران، با حرکات مخاطره‌آمیز قصد فرار داشتند که با اجرای عملیات تعقیب و گریز از سوی ماموران، خودروی متهمان در مسیر با یک خوردروی دیگر برخورد کرد و متوقف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان مهدیشهر تصریح کرد: ماموران در بازرسی خودروی متهمان، یک دستگاه گنج یاب پیشرفته با ارزش 500 میلیون ریال کشف کردند و اکنون این افراد به دادسرا معرفی شده اند.
نیروی انتظامی استان سمنان از شهروندان خواسته است هرگونه تردد مشکوک را به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع دهند.