خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/01/11 16:46
شناسه خبر : 12130

نشست ستاد اجرايي پیشگیری و مقابله با آنفلوانزاي پرندگان

جلسه ستاد اجرايي پيشگيري و مقابله با بيماري آنفلوانزاي پرندگان به رياست دكتر سعيدي مديركل دامپزشكي استان سمنان و با حضور مهندس كارخايي مديركل پدافند غيرعامل استانداري و هيئت همراه و اعضاي ستاد در سالن جلسات اداره كل دامپزشكي استان سمنان برگزار شد. در ابتداي جلسه دكتر سعيدي مديركل دامپزشكي استان ضمن تشكر و قدرداني […] ...

avestan-dnswebhost-com

جلسه ستاد اجرايي پيشگيري و مقابله با بيماري آنفلوانزاي پرندگان به رياست دكتر سعيدي مديركل دامپزشكي استان سمنان و با حضور مهندس كارخايي مديركل پدافند غيرعامل استانداري و هيئت همراه و اعضاي ستاد در سالن جلسات اداره كل دامپزشكي استان سمنان برگزار شد.

در ابتداي جلسه دكتر سعيدي مديركل دامپزشكي استان ضمن تشكر و قدرداني از حمايتها و پيگيري ها و حمايتهاي مديركل پدافند غيرعامل در راستاي رسيدن به اهداف دامپزشكي، گزارش مختصري از وضعيت استان در سال گذشته و امسال از جهت بيماري آنفلوانزا بيان كردند.

در ادامه دكتر جاويدپور دبير جلسه ستاد اجرايي پيشگيري و مقابله با بيماري آنفلوانزاي پرندگان اداره كل دامپزشكي، درباره ماهيت ويروس بيماري آنفلوانزا، اقدامات پيشگيرانه انجام شده در اين خصوص و گزارشي از اين بيماري در ايران و ديگر كشورها بيان كردند.

در پايان مهندس كارخايي مديركل پدافند غيرعامل استانداري ضمن تشكر و قدرداني از مديركل دامپزشكي و همكارانشان به خاطر اقدامات دلسوزانه و فراوان آنها، بيان نمودند: دامپزشكي از جمله ادارات پيشرو در زمينه پدافند غيرعامل بوده كه فعاليت و اقدامات فراواني در اين زمينه انجام داده است همچنين پرسنل خدوم آن به عنوان پيش قراولان و سربازان گمنام در ايجاد امنيت زيستي، سلامت روحي و جسمي انسانها مي باشند كه اين وظيفه شما يك نعمت بزرگ و كاري ارزشمند است و آرزو كردند: بتوانيم با توجه به منويات رهبري در حوزه دفاع و امنيت كشور اقدامات لازم را انجام دهيم و در مقابل انواع تهديدات امنيتي، زيستي و … مردم را مصون نگه داريم كه با كمك شما عزيزان محقق خواهد شد.