22:13:44 - دوشنبه 9 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح سومین آزمایشگاه کنترل کیفیت منطقه شمال‌شرق کشور در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – معاون عملیات شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال‌شرق از افتتاح سومین آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال‌شرق پس از تاسیسات و مراکز انتقال نفت مشهد مقدس و شاهرود، در سمنان خبر داد.

85225654

به گزارش سمنان لاین از ایسنا، حسین ابراهیمی معاون عملیات این منطقه در آیین افتتاح از آزمایشگاه که با حضور محبوبی معاون کنترل کیفیت شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران افتتاح شد، اظهار کرد: این آزمایشگاه تمام فرآورده‌های نفتی که وارد تاسیسات و مرکز انتقال نفت سمنان می‌شود را مورد بررسی دقیق کیفیتی قرار خواهد داد.

وی اضافه کرد: اهمیت افتتاح این آزمایشگاه در این است که منطقه شمال‌شرق عهده‌دار تامین فرآورده‌های بنزین، نفت سفید، نفت گاز و سوخت هواپیما (ATK) برای پنج استان سمنان، مازندران، خراسان جنوبی، خراسان شمالی و خراسان رضوی است.

ابراهیمی افتتاح این آزمایشگاه را اقدامی مثبت و ارزشمند دانست و خاطرنشان کرد: از مهم‌ترین اهداف اجرای این پروژه، جلوگیری از کاهش کیفیت فرآورده‌های نفتی و افزایش رضایتمندی مردم و ذی‌نفعان است.

رییس مرکز انتقال نفت و تاسیسات سمنان نیز تاکید کرد: تحویل فرآورده‌های نفتی به شرکت پخش با استاندارد مطلوب، صدور گواهی تایید برای فرآورده‌های بنزین، نفت سفید، نفت گاز و سوخت هواپیما و مواردی از این دست از جمله مزایای بهره‌برداری از این آزمایشگاه است.

محمد عیدمحمدزاده اضافه کرد: دو نفر از همکاران‌ آموزش‌دیده ما با سه دستگاه “اندازه‌گیری نقطه اشتعال فرآورده”، “اندازه گیری رنگ فرآورده” و “تقطیردر جو” بر روند رعایت نکات استاندارد مورد نظر این آزمایشگاه نظارت خواهند کرد.

وی با اشاره به امکان تشخیص آلودگی‌های خط و مخازن پس از افتتاح این آزمایشگاه؛ گفت: اهتمام شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران و تلاش مدیر و کارکنان این منطقه برای راه‌اندازی این آزمایشگاه، نشان از دقت مجموعه برای رعایت استانداردهای لازم است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب