14:27:35 - دوشنبه 9 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عاقبت فرودگاه سمنان پس از 40 سال وقفه؛
سپردن پروژه زیباسازی فرودگاه سمنان به شهرداری!
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیر فرودگاه سمنان در نشست بررسی مسایل و مشکلات فرودگاه سمنان که با حضور معاون عمرانی استاندار صورت گرفت،  گفت:

شرایط جوی باید مناسب باشد تا بتوان عملیات عمرانی باند این فرودگاه را تکمیل کرد و لازمه شرایط جوی مناسب، دمای بالای 15 درجه است.
حسین شجاعی با بیان این که فرودگاه سمنان تا کنون 92 درصد پیشرفت داشته است، افزود: کیفیت را فدای زمان نمی کنیم و باید از نظر فنی همه چیز فراهم باشد تا این فرودگاه به بهترین نحو افتتاح شود.
به گزارش سمنان لاین وی ادامه داد: در حال حاضر به علت سرمای هوا فعالیت تکمیل باند فرودگاه سمنان متوقف شده است و به محض بهبود شرایط و افزایش دما، باند این فرودگاه تکمیل می شود.
مدیر فرودگاه سمنان گفت: در طرح جامع و با توسعه این فرودگاه 45 میلیارد تومان اعتبار نیاز است و از سال 92 تا کنون حدود 17 میلیارد تومان هزینه شده است.

16-4-6-133923aq

معاون عمرانی استاندار هم از آماده‌سازی همه امکانات برای آسفالت باند فرودگاه خبر داد و گفت: اگر مشکل دمای هوا وجود نداشته باشد آسفالت باند فرودگاه سمنان طی هفته آینده انجام می‌شود.

زندیه وکیلی با اشاره به رویکرد فنی و کارشناسانه مسئولان این پروژه در احداث این فرودگاه اضافه کرد: آسفالت باند در دمای هوای پایین تاثیر سوء در کیفیت آسفالت باند فرودگاه خواهد داشت لذا تا دمای هوا به دمای استانداردی برای این کار نرسد، آسفالت آن انجام نمی‌شود.

معاون استاندار سمنان از سپردن پروژه زیباسازی فرودگاه سمنان به شهرداری این شهر خبر داد و گفت: اجرای این بخش از پروژه نیز به شهرداری سمنان که تجربه و کارنامه خوبی در زیباسازی دارد سپرده شده است.
این نشست با حضور سیدعباس دانایی فرماندار، حسین موسوی شهردار سمنان و شماری از مسوولان برگزار شد و درباره مسایل تکمیل فرودگاه و توسعه آن بحث و تبادل و نظر شد.
سابقه تاسیس این فرودگاه به سال 1355 برمی گردد که به صورت یک باند نیمه احداث شکل گرفت، تا سال 1375 که بهسازی آن دوباره انجام شد.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. سیادتی   ژانویه 14, 2017  

    امیدواریم هر چه زودتر فرودگاه سمنان راه اندازی بشه