18:05:29 - شنبه 7 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش غلظت غبار در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: طی 72 ساعت آینده جوی آرام، همراه با افزایش تدریجی غلظت غبار و آلاینده های جوی پیش بینی می شود.

به گزارش سمنان لاین ازایرناغلامرضا حسنی غربا افزود: آسمان امروز سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار، شهمیرزاد، میامی و بیارجمند صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد خواهد بود.
وی ادامه داد: کمینه دمای هوای شهرستان سمنان امروز به منفی یک و بیشینه دما به 9 درجه سانتی‌گراد، کمینه دمای شاهرود به منفی 2 و بیشینه به هشت درجه سانتی‌گراد، کمینه دمای گرمسار به منفی یک و بیشینه به 11 درجه سانتی‌گراد و کمینه دمای دامغان به منفی سه و بیشینه به هشت درجه سانتی‌گراد می‌رسد.
وی گفت: امروز وزش باد در بیشترین سرعت در سمنان به 40 کیلومتر بر ساعت، در شاهرود، دامغان، شهمیرزاد، بیارجمند و میامی به 50 کیلومتر بر ساعت و در گرمسار به 54 کیلومتر بر ساعت می رسد.
حسنی غربا با اشاره به شرایط آب و هوایی استان سمنان در 24 ساعت گذشته، ادامه داد: وزش باد در بیشترین سرعت در استان سمنان در باغستان به 29 کیلومتر بر ساعت رسید.
مدیرکل هواشناسی استان سمنان افزود: در 24 ساعت گذشته کوهان در شهرستان میامی با دمای منفی 9 درجه سانتی گراد و حسینان دامغان با دمای 12 درجه سانتی گراد، به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط استان سمنان بودند

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب