13:58:01 - شنبه 7 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان تأکیدکرد؛
سرمایه‌گذار را از استان سمنان فراری ندهید!
کانال تلگرام سمنان لاین

محمدرضا خباز روز شنبه در بیستمین نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان سمنان در سالن یادگار امام (ره) استانداری افزود: فرآیند جذب سرمایه‌گذار نباید به‌گونه‌ای باشد که سرمایه‌گذاران را فراری دهد.
khabaz4

وی با اشاره به افزایش اقبال سرمایه‌گذاران به سرمایه‌گذاری‌ در این استان افزود: شهرستان‌ها باید ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خود را به سرمایه‌گذاران معرفی و بسترهای لازم برای جذب آنها را فراهم کنند.

این مقام ارشد اجرایی بر لزوم حفظ سرمایه‌گذاران تاکید کرد و گفت: باید زیرساخت‌های لازم برای کار و اقبال سرمایه‌گذاران به سرمایه‌گذاری در استان فراهم شود تا قید سرمایه‌گذاری در استان را نزند.
استاندار سمنان با بیان اینکه طرح ها و فرصت های اقتصادی استان باید اولویت بندی شود، گفت: با این کار، به طرح های مهم اعتبار لازم داده می شود و این امر باعث توسعه استان می شود.
خباز با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر انجام کار فوق العاده، افزود: کار فوق العاده نیاز به تصمیم فوق‌العاده دارد که باید تصمیم‌های جدی و درست در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان سمنان برای رفع مشکلات گرفته شود.

فرمانده ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان به نقش مهم این ستاد فرماندهی در شرایط فعلی اشاره کرد و گفت: ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان باید برای رفع مشکلات مردم و واحدهای تولیدی همه توان و ظرفیت خود و دستگاه‌های اجرایی استان را به‌کار گیرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب