16:00:12 - جمعه 6 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار سمنان: يگان ويژه شمشير برنده نظام است
کانال تلگرام سمنان لاین

 

سمنان لاین – محمدرضا خباز در بازديد از مجموعه يگان ويژه نيروي انتظامي استان سمنان بابيان اينكه امنيت و سلامت دو نعمتي مجهول است كه بايد قدردان آن باشيم، ابراز داشت: پيامبر امنيت و سلامتي را در كنار يكديگر قرار مي‌دهد چراكه همان‌طور كه سلامتي در يك جامعه از اهميت برخوردار است امنيت نيز سرنوشت يك ملت را مشخص مي‌كند و خوشبختانه در كشور و در استان سمنان به نحو مطلوب از هر دو نعمت بهره‌مند هستيم.
وي با تأكيد بر اينكه اگر امروز در جزيره‌اي امن زندگي مي‌كنيم مديون همت و تلاش افرادي هستيم كه مهم‌ترين دغدغه آن‌ها تأمين امنيت در كشور است، افزود: يگان ويژه يكي از مهم‌ترين نهادهايي است كه بر اين وظيفه خود اهتمام كافي دارد و اين مي‌طلبد تا ما نيز در تأمين معيشت و رفاه نسبي اين نيرو به سهم خود كوشا باشيم.
يگان ويژه پليس از نيروهاي واكنش سريع است
استاندار سمنان بابيان اينكه يگان ويژه شمشير بران نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است، ابراز داشت: وجود يگان ويژه در استان تضمين‌كننده امنيت و آرامش آحاد مردم محسوب مي‌شود و نيرو متشكل از جوانان و سربازان شجاعي است كه در انجام وظايف خود از هيچ تلاشي فروگذار نمي‌كنند.
خباز بابيان اينكه در مجموعه يگان ويژه بنا به وظيفه ذاتي كه دارند مأموريت آن‌ها را فرماندهي انتظامي استان مشخص مي‌كند، ابراز داشت: نيروهاي يگان ويژه به نام نيروهاي واكنش سريع مشهور هستند كه اگر در استان نياز باشد بر اساس آمادگي روحي و جسمي و توان رزمي وارد عمل شده و مشكل را برطرف مي‌كنند.
وي بابيان اينكه يگان ويژه در بودجه كشوري از اعتبارات خاص بهره‌مند نيستند، گفت: اين نيرو داراي نيازهايي است كه امروز در تأمين امكانات اوليه با مشكلاتي مواجه هستند و اين مهم مي‌طلبد كه اگر مي‌خواهيم اين يگان در مشكلات جامعه به‌صورت جدي و فوري وارد عمل شود بايد با كمك دستگاه‌هاي اجرايي در برطرف كردن نيازهاي اوليه آن سهمي را ايفا كنيم كه خوشبختانه مديران اجرايي هركدام بخشي از برطرف كردن اين نيازها را به‌صورت خودجوش بر عهده گرفتند.
گازرساني به يگان ويژه انجام مي‌شود
استاندار سمنان بابيان اينكه جهان مانند كوه است و اعمال ما همچون صدا، ابراز داشت: اعمال نيك و بد ما مانند انعكاس صدا و كوه به ما بازمي‌گردد لذا بايد در ثبت بهترين كارنامه براي خود ثبت و كسب نمره قبولي تلاش كنيم و بايد در امور خير بر يكديگر سبقت بگيريم كه خوشبختانه حضور مديران استان و به دست گرفتن بخشي از كار در تأمين رفاه نسبي مورد انتظار در يگان ويژه توانست بار ديگر همدلي در استان را اثبات كند.
خباز با پذيرفتن تعهد خريد كالاي مربوط گازرساني به يگان ويژه انتظامي سمنان تصريح كرد: در اين بازديد تصميمات اجرايي خوبي گرفته شد كه در نخستيم گام با توجه به سردي و برودت هوا عمليات گازرساني به يگان از هفته آينده اجرايي مي‌شود.
وي در توصيه و سفارش به نيروهاي جوان يگان ويژه نيز تصريح كرد: فرزندان من ، زبان دنيا زبان حال است نه زبان قال، زبان دنيا ما را به زشتي‌ها و تمايلات دعوت مي‌كند و زبان عبرت ما را به تفكر در سرگذشت پيشينيان فرامي‌خواند لذا بايد توجه داشت كه فريب زبان دعوت دنيا را نخوريد تا بتوانيم در اجراي درست وظايف خود به نحو احسن كوشا باشيم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب