14:31:04 - جمعه 6 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گزارش تصویری/ لزوم پیگیری مشکلات تصفیه خانه جنوب سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – تعدادی از اعضای بنیاد توسعه سمنان چندی پیش  مشکلات تصفیه خانه فاضلاب جنوب سمنان را با حضور در این منطقه مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش سمنان لاین مدیر عامل شرکت آب فاضلاب شهری استان سمنان دراینخصوص  گفت:
این تصفیه خانه تا پایان سال 95 به سرمایه گذار خارجی که یک شرکت هندی است واگذار می شود.

وی با بیان این که عقد قرارداد سرمایه گذار خارجی هندی، با سرمایه گذاری 550 میلیارد ریالی برای راه اندازی این تصفیه خانه در مراحل پایانی است، خاطرنشان کرد: ساخت این واحد تصفیه خانه در مدت زمان سه سال پیش بینی شده است.

لازم به ذکراست طبق شنیده ها روند اجرایی شدن این پروژه در یکی از بانک های عامل استان مدتهاست شامل پیچ و خم های بروکراسی اداری شده لذا تذکرات و همکاری های لازم توسط مسئولین شهرستان در این خصوص به بانک مربوطه راه گشای این پروژه مهم خواهدبود.

f1

f6

f5

f9

f4

f8

f2

همانطور که در تصویرفوق مشاهده می گردد متأسفانه در هر ثانیه 162 لیتردرثانیه فاضلاب به کویر جنوب سمنان رهاسازی می شود که در برخی ساعات حتی این عدد به   250  لیتردرثانیه هم می رسد! قطعا بااجرایی شدن طرح مذکور شاهد تحول چشمگیر درباغات و برخی صنایع مرتبط درجنوب سمنان خواهیم بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. محمودی   ژانویه 7, 2017  

  باتشکر ازسمنان لاین وبنیاد توسعه سمنان که قلبشان درراستای توسعه این شهرستان میتپد …

 2. سمنان علی   ژانویه 6, 2017  

  سمنان لاین بنظر میرسد این مسئولین شهرستان واستان همگی باهم تعارف دارند در اینرابطه باید شهردار سمنان که ذینفع دراین طرح میباشد ومدیرعامل سازمان آب وفاضلاب دراین تعلل وتساهل پاسخگو باشند..

 3. سمنان همشهری   ژانویه 6, 2017  

  چندین ماه قبل مسئولین شهرستان اعلان کرده بودند که باانعقاد قراردادباشرکت هندی کارهای اجرائی ساخت این تصفیه خانه آغاز گردیده است .ایا مسئولین ارشد مخصوصآ شهردار وشورای شهر وظایفشان درحرف ومصاحبه بامردم خلاصه میشود ؟؟ وفرد مناسبی بعنوان مسئول مستقیم این طرح چندین ملیاردی گمارده شده که ازهر نظر پاسخگو وپروژه تعریف شده ای را پیش ببرد ..؟؟

 4. اکرم   ژانویه 6, 2017  

  ضمن تشکر از این گزارش خوب ، لطفا واضح بفرمایید چه کسی باید پیگیری کنه و منظورتان از مسئولین شهرستان کیه؟