14:05:42 - چهار شنبه 4 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار سمنان:
افزایش آمار تعداد خانوار مركز استان از پيش بيني مركز آمار ايران
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – فرماندار سمنان در نشست هم اندیشی حوزه معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان با شورای معاونان فرمانداری و بخشداری مرکزی سمنان با اشاره به همكاري مناسب مردم شهرستان سمنان در همكاري با مأموران طرح سرشماري عمومي نفوس و مسكن 95 گفت: بر اساس برآورد مركز آمار ايران، ۶۲ هزار خانوار پيش بيني خانوار ساكن در مركز استان بود كه با تلاش مأموران سرشماري، بيش از ۶۳ هزار خانوار اطلاعات آنها در این سرشماری ثبت شد كه شاهد رشد دو درصدي در اين بخش هستیم.

دانايي همچنین با اشاره به اعلام نتايج ارزيابي هاي اداره كل دفتر مديريت ، بازرسي و امور حقوقي استانداري از نحوه اجراي طرح تكريم در فرمانداريهاي تابعه استان در سال ۱۳۹۴ و كسب رتبه اول فرمانداري شهرستان سمنان در بين فرمانداريهاي تابعه، ضمن تقدير و تشكر از تلاشها ي صادقانه و خالصانه همكاران محترم مجموعه فرمانداري شهرستان سمنان گفت: خدمت به مردم وظيفه اي اداري و شرعي است و اجراي طرح تكريم ارباب رجوع در نظام اداري مبني بر تعيين ميزان رضايتمندي مراجعان است.

 محمد همتیان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری سمنان هم دراین نشست گفت: ارایه تسهیلات رونق تولید و تعیین 30 طرح محرک اقتصادی در استان با هدف افزایش اشتغال و رونق تولید بنگاه های اقتصادی متوسط و کوچک پیگیری می شود.

وی  افزود: ارایه چهار هزار و 600 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید و تعیین 30 طرح اقتصادی محرک استان سمنان در استان سمنان تصمیم گیری شده است که انتظار می رود با برنامه های راهبردی، این بسته های حمایتی به افزایش اشتغال پایدار و رونق اقتصادی منجر شود.
وی گفت: بانک های عامل در ارایه تسهیلات رونق تولید به واحد های تولیدی و صنعتی استان سمنان در سال جاری عملکرد مثبتی داشته اند و برنامه های اقتصادی دولت به منظور افزایش رونق اقتصادی در 9 ماه گذشته سال 95 بسیار قابل توجه است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری سمنان، با تقدیر از دستگاه های اجرایی استان به دلیل ثبت حضور 81 درصدی مردم در سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 95 خاطرنشان کرد: حضور گسترده مردم در این طرح ملی نشان دهنده انسجام و وحدت مردم و دولت در این استان است.

82373982-71300932

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب