12:03:48 - سه شنبه 3 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری به عنوان رئیس ستاد انتخابات سمنان منصوب شد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مشاور استاندار و مدیرکل امور بین الملل و روابط عمومی استانداری سمنان گفت : محمدرضا خباز استاندار سمنان، محمود قنبری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان منصوب کرد.

به گزارش سمنان لاین ازایرناعلی معینی دانشمندی افزود : دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا سال آینده برگزار می شود.
استاندار سمنان در حکم رئیس ستاد انتخابات استان سمنان خاطرنشان کرد : نظر به تعهد و سوابق تجربی ارزشمند شما و با توجه به عزم و اراده و تاکیدات دولت تدبیر و امید در برگزاری هر چه باشکوه تر و قانون مدار انتخابات ، به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان در امر برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب می نمایم.
خباز ، فراهم سازی تمهیدات لازم و ضروری در برگزاری انتخاباتی در شان و تراز مردم ولایتمدار استان، رعایت حقوق انتخاب کنندگان وانتخاب شوندگان به عنوان حق الناس برابر قانون و در فضایی امن و توام با نشاط و آرامش کامل را از جمله وظیفه و ماموریت مهم رئیس ستاد انتخابات استان برشمرد.
وی در این حکم با بیان این که همه معاونین ، مدیران ستادی ، فرمانداران و بخشداران باید با رئیس ستاد انتخابات استان سمنان نهایت همکاری را داشته باشند ، گفت : دستگاه های اجرایی استان نیز باید بر اساس ماده 21 قانون انتخابات ریاست جمهوری و ماده 67 مکرر یک قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی با رئیس ستاد انتخابات همکاری کنند. 
استاندار سمنان در متن این حکم برای محمود قنبری رئیس ستاد انتخابات استان سمنان آرزوی موفقیت کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب