17:54:33 - دوشنبه 2 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستگیری 2280 سارق طی یک‌سال اخیر در استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

فرمانده انتظامي استان سمنان از كاهش چهار درصدي مجموع سرقت‌ها در این استان طی یک‌سال اخیر خبر داد و گفت: اين توفيق در سايه تشديد برنامه‌هاي پيشگيرانه در قالب قرارگاه مشترك مبارزه با سرقت استان به دست آمده است.

به گزارش سمنان لاین ازایسنا،سردار روح الامين قاسمي با اعلام این خبر اظهار کرد: سرقت و كاهش آن از مطالبات به حق مردم و البته از دغدغه‌هاي مهم پليس استان سمنان در راستاي ارتقاي امنيت عمومي به شمار مي‌رود.

اين فرمانده ارشد انتظامي با بيان اين كه براي كاهش جرم و پيشگيري از آن، عموم مردم و تمام دستگاه‌ها، سهم و نقش دارند، تشكيل قرارگاه مشترك مبارزه با سرقت در بدنه نيروي انتظامي در استان و شهرستان‌ها را از برنامه‌هاي مهم و ثاتيرگذار پليس در اين مسير عنوان كرد.

وي تصريح كرد: اجراي برنامه‌ها و فعاليت‌هاي پيشگيرانه در سال‌جاري كاهش انواع گوناگون سرقت را در سطح استان به همراه داشته است.

سردار قاسمي با اشاره به كاهش مستمر مجموع سرقت‌ها در این استان از ابتداي امسال تا پايان آذر ماه خاطرنشان كرد: سرقت‌هاي مهم نيز در محدوده این استان از كاهش برخوردار است.

وي همچنين از کاهش 20 درصدي سرقت منزل، 18 درصدي خودرو ، 20 درصدي موتورسيكلت، پنج درصدي مغازه و سه درصدي جيب‌بري از ابتداي سال جاري تا کنون خبر داده است.

فرمانده قرارگاه مبارزه با سرقت استان سمنان گفت: در سال‌جاري دو هزار و 280 نفر به دليل ارتكاب سرقت شناسايي و دستگير شده‌اند.

به گزارش سمنان لاین فرمانده انتظامي استان با تاكيد بر تداوم و تشديد اقدامات پليس در حوزه پيشگيري از جرايم به ويژه سرقت، خواستار تقويت همكاري ديگر نهادها و دستگاه‌ها را در اين راستا شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب