10:35:25 - یکشنبه 1 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیر فرودگاه سمنان تأکیدکرد؛
کاهش درآمد٬ شرکت فرودگاه‎ها را با بحران مواجه می‌کند
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیر فرودگاه سمنان درآمدهای شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی را محدود و دادن بخشي از درآمد پروازهاي عبوري به ديگر ارگان‌ها را در روند ساخت و نگهداری فرودگاه‎ها و تجهیزات آنها مشکل‎ساز دانست.
n00115026-b
به گزارش سمنان لاین  به نقل از روابط‎عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران؛ حسین شجاعی گفت: امور ارگان‌های دیگر مربوط به هزینه‎های عمومی کشور است و باید از آن طریق بودجه آنها فراهم شود.

وی در مورد اینکه انتظار دریافت این سهم از شرکت فرودگاه‎ها منطقی و درست نیست٬ گفت: درآمد شرکت فرودگاه‎ها محدود و مخارج آن گسترده٬ متنوع و پرهزینه است برای همین مدیریت مالی این شرکت کار بسیار دشواری است. این درآمدهای محدود باید برای ساخت و بهسازی فرودگاه‎ها و تجهیزات مدرن آن و حفظ و نگهداری آنها که بسیار حساس و گران قیمت است به صورت مداوم صرف شود و اینکه بخشی از این درآمدها برداشته شود بسیار مشکل‎ساز خواهد بود.

مدیر فرودگاه سمنان در مورد نظر نمایندگان این استان در مجلس گفت: در گفت‌وگوهایی که داشتیم آنها هم همین نظر را دارند و با تأکید بر گسترش و افزایش کیفیت خدمات فرودگاهی، آن را منوط به وجود اعتبارات کافی در شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی می‎دانند.

شجاعی در بخش دیگری از این گفت‌وگو در مورد عملیات عمرانی انجام شده در فرودگاه سمنان گفت: مرحله به مرحله در حال اجرای طرح‎های عمرانی مربوط به طرح جامع فرودگاه سمنان هستیم که اکنون 92 درصد از عملیات آسفالت روکش باند پرواز انجام شده و کابل‎کشی فیبرنوری و دیگر امور نیز در حال انجام است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب