22:06:05 - شنبه 31 دسامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش 502 درصدی کشفیات موادمخدر بین‌شهری توسط پلیس سمنان انهدام 67 باند تهیه، تولید و توزیع موادمخدر در استان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین  – رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی استان سمنان از افزایش 502 درصدی کشفیات موادمخدر بین‌شهری در این استان خبر داد و گفت: در مجموع از ابتدای امسال تا کنون بیش از 3800 کیلوگرم موادمخدر از سوی این پلیس کشف شده است.

به گزارش سمنان لاین ازایسنا سرهنگ خلیل‌ نثاری در شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر این استان از افزایش کشفیات مشترک پلیس این استان با دیگر استان‌ها در 9 ماهه امسال خبر داد و اظهار کرد: بخش اعظم موادمخدر کشف‌شده در حین ترانزیت و انتقال از استانی به استان دیگر در محورهای استان شناسایی و کشف و ضبط شده است.

وی تصریح کرد: بیش از دو هزار و 540 کیلوگرم از کشفیات 9ماهه امسال پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی استان سمنان در حین جابه‌جایی شهری و عبور از این استان کشف شده است.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی استان از افزایش123 درصد کشفیات انواع موادمخدر در استان سمنان خبر داد و افزود: علاوه بر این از ابتدای امسال تاکنون11 هزار و 104 لیتر مواد پیش‌ساز، بیش از 54 هزار عدد قرص و آمپول روانگردان و بیش از 2300 عدد ادوات مصرف مواد در استان کشف شده است.

وی از کشف 10 قبضه سلاح از قاچاقچیان موادمخدر دستگیرشده در 9 ماهه امسال خبر داد و گفت: در این 9 ماهه 3330 نفر در ارتباط با این مواد دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده است.

سرهنگ نثاری از انهدام 67 باند تهیه، تولید و توزیع موادمخدر در این استان طی 9 ماهه گذشته خبر داد و اضافه کرد: تعداد باندهای انهدام شده در مقایسه با مدت مشابه سال قبل هشت درصد کاهش داشته در حالی که تعداد افراد دستگیرشده در این مدت 37 درصد افزایش داشته است.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی استان سمنان با اشاره به اینکه 161 نفر از 3330 قاچاقچی دستگیر شده امسال زن و مابقی مرد بودند گفت: همچنین 3189 نفر آنان ایرانی و 141 نفر آنان از اتباع بیگانه بودند.

وی با اشاره به سطح تحصیلات افراد دستگیر شده در این استان اضافه کرد: 33 درصد افراد دستگیرشده دارای مدرک سیکل،27 درصد دارای ابتدایی،26 درصد دیپلم، 8 درصد بی‌سواد، سهه درصد فوق دیپلم و حدود سه درصد نیز دارای لیسانس و مدارک بالاتر بودند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب