14:45:51 - شنبه 31 دسامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تجهیزتاکسی‌های شهرسمنان به کارتخوان
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری سمنان از تجهیز تاکسی‌های شهر سمنان به کارتخوان خبر داد.

رجبعلی برزگر بااعلام این خبر، اظهار کرد: در همین ارتباط از هفته آینده خط سعدی به سمت گلستان به‌صورت آزمایشی مجهز به دستگاه کارت خوان می‌شود.

وی افزود: در صورت موفقیت‌آمیز بودن این طرح، ظرف یک‌ماه آینده تاکسی‌های سمنان در سایر خطوط درون‌شهری نیز به کارتخوان تجهیز می‌شوند.

برزگر اظهار داشت: برخی از قوانین و مصوبات در حوزه تاکسیرانی براساس آئین‌نامه و قوانین کشوری است و بخشی از آن نیز مربوط به  مدیریت شهری و سازمان تاکسیرانی شهرداری است.

وی افزود: توافقاتی با صنوفی مانند تعمیرگاه‌های CNG ،مکانیکی ،تعویض روغن،لنت ،اگزوز، معاینه فنی و مراکز خدمات درمانی ،تست اعتیاد و بیمه صورت گرفته تا متعاقب آن تسهیلات و خدماتی به رانندگان تاکسی‌ها ارائه شود.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری سمنان ادامه داد: با مساعدت شورای شهر سمنان و با دستور شهردار سمنان، معاینه فنی تاکسی‌های شهر سمنان با تخفیف 50 درصدی برای رانندگان امکان‌پذیر شده ضمن اینکه به منظور حمایت بیشتر از تاکسیداران تدابیر گسترده دیگری نیز در همین راستا برنامه‌ریزی شده است.

وی از ارائه خدمات تفریحی رفاهی به رانندگان و پرسنل تاکسی‌رانی و خانواده آنان خبر داد و افزود: بلیط رایگان استخر و.. از جمله خدمات ارائه شده به این قشر زحمتکش است.

برزگر از افتتاح مجتمع خدمات خودرویی در دهه فجر امسال خبر داد و افزود: برای ساخت این مجتمع تاکنون بیش از دو میلیارد ریال هزینه شده و در مراحل پایانی قرار دارد و امیدواریم با تجهیز آن، در دهه فجر امسال شاهد افتتاح آن و ارائه خدمات مناسب به رانندگان تاکسی باشیم.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی سمنان با اشاره به کاهش شکایات مردمی در سال‌جاری گفت: تا سال گذشته بخش اعظم شکایات مردمی از تاکسی‌ها مربوط به حساب کرایه و نداشتن پول خرد بود که با مساعدت شورای شهر سمنان نرخ کرایه‌ها از سال 94 به بعد به‌صورت رند و گردشده افزایش یافته و این مشکل نیز مرتفع شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب