14:18:30 - جمعه 30 دسامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جنایت شاهزاده بحرینی جامعه را تکان داد! +عکس
کانال تلگرام سمنان لاین

یک روزنامه انگلیسی بر وجود این باور در بحرین تاکید کرد که یکی از اعضای خاندان حاکم برآن کشور جنایت قتل زن خبرنگار در برابر چشمان کودک 6 ساله اش را مرتکب شده باشد.

جنایت شاهزاده بحرینی جامعه را تکان داد!

به گزارش العالم، روزنامه “مترو” چاپ انگلیس تاکید کرد که چنین باوری حاکم است که عامل جنایتی که چند روز پیش جامعه بحرین را تکان داد و طی آن یک زن خبرنگار در برابر چشمان کودک 6 ساله اش به قتل رسید، یکی از اعضای خاندان حاکم بحرین باشد.

ایمان صالحی خبرنگار ورزشی(28 ساله) در برابر چشمان کودک 6 ساله اش توسط یک مرد هدف تیراندازی قرار گرفت و بلافاصله جان باخت… روزنامه انگلیسی می گوید که یکی از شاهزادگان آل خلیفه دست به این جنایت زده است؛ جنایتی که هیچ کس نتوانست انگیزه های آن را مشخص کند.

صالحی به عنوان خبرنگار بخش ورزشی در تلویزیون دولتی بحرین فعالیت می کرد و به روابط حسنه اش با همه معروف است. وی هیچ گونه فعالیت سیاسی نداشت و مادری جوان بود که درمنطقه الرفاعه در بحرین در تاریخ 23 دسامبر جاری بر اثر تیراندازی یک مرد ناشناس که پا به فرار گذاشت، کشته شد.

alalam_636186468869458827_25f_4x3

روزنامه انگلیسی مترو از برخی فعالان در بحرین نقل می کند که عامل جنایت یکی از شاهزادگان خاندان حاکم است که در نهاد نظامی فعالیت می کند و به محض وقوع حادثه خود را تسلیم کرد؛ اما دستگاه امنیتی این اطلاعات را تایید نمی کند و می گوید که در حال انجام تحقیقات درخصوص این حادثه است.

سخنگوی مرکز حقوق بشر بحرین تاکید کرد که اگر بگویی که عامل این جنایت در نهاد نظامی فعالیت می کند؛ بدین معناست که با پادشاه در ارتباط است؛ از این رو کسی نمی خواهد به این مساله اشاره کند.

این روزنامه انگلیسی توضیح داد که ایمان صالحی در حال رانندگی درمنطقه الرفاع بود که به درخواست نیروی نظامی در خیابان توقف کرد؛ سپس یکنفر گلوله ای به سمت او شلیک کرد که به سرش اصابت کرد و بلافاصله خود را تسلیم پلیس کرد.

alalam_636186469634725346_25f_4x3

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب