15:07:45 - جمعه 30 دسامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدید ایرج کارخایی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان از سد کالپوش
کانال تلگرام سمنان لاین

52223222

سمنان لاین – مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان به اتفاق معاون فرماندار میامی، بخشدار و امام جمعه کالپوش از قسمت های مختلف سد کالپوش میامی بازدید نمود. دراین بازدید مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری به رعایت الزامات و ملاحظات پدافند غیرعامل در فضای سد کالپوش تأکید کرد.

 

ایرج کارخائی با اشاره به اینکه سدکالپوش یکی از زیرساخت های حیاتی و مهم دراین منطقه است گفت باید تمامی مقررات و دستورالعمل های مرتبط با پدافند غیرعامل در کلیه زیرساخت ها و پروژه های عملیاتی و اجرائی گردد.

وی افزود براساس اساسنامه سازمان پدافند غیرعامل کشورو اسناد بالا دستی تمامی پروژه ها، اماکن زیرساخت ها و تأسیسات مهم و حیاتی پیوست پدافند غیرعامل داشته باشند.

کارخائی در ادامه رسالت مهم پدافند غیرعامل را محقق نمودن منویات حکیمانه مقام معظم رهبری در حفظ و حراست و نگهداری از دارائی ها و دستاورد های نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد و اضافه کرد هدف نهایی پدافند غیرعامل حفظ جان و مال مردم در مقابل تهدیدات دشمنان است ازین لحاظ باید در کلیه پروژه ها و تأسیسات ایمنی و امنیت و حفاظت خاص آنها مورد توجه قرار گیرد تا مورد خدشه و دست آویز دشمنان قرار نگیرد. همچنین طایران پور معاون فرماندار میامی در خصوص وضعیت پروژه سد کالپوش مطالبی را عنوان نمود.

همچنین مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان در سفر به شهرستان میامی با دکتر کریمی فرماندار میامی دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان از همکاری و فعالیتهای فرمانداری میامی در طول هفته پدافند غیرعامل تقدیر و تشکر نمود و بر همکاری بیشتر و مداوم در تمامی طول سال تاکید نمود.

وی گفت پدافند غیرعامل یک مصون سازی برای جامعه است تا بتوانیم در مقابل انواع تهدیدات و اقدامات دشمنان منابع و امکانات وتجهیزات خودمان را حفظ و حراست کنیم.

در ادامه مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری سمنان توضیحاتی درباره پدافند غیرعامل علی الخصوص پدافند سایبری دادند و از تهدیدات زیان باری که فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می تواند در جامعه داشته باشد، مطالبی را عنوان کرد و در ادامه فرماندار شهرستان میامی در خصوص اقدامات و فعالیتهای مهم در بخش پدافند غیرعامل در سطح شهرستان اشاره داشت و افزود پدافند غیرعامل یک ضرورت مهم و پراهمیت است که همه دستگاهها و فرمانداریها باید بعنوان یک اولویت به آن بپردازند.

دکتر کریمی مسائل زیستی و تهدیدات مرتبط با آن را از جمله نکات ویژه برشمرد و گفت باید همواره در مقابل انواع تهدیدات آمادگی کامل و پیشگیریهای لازم را مبذول داشت.

در ادامه مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان به اتفاق فرماندار میامی با حجة الاسلام صفائی پور امام جمعه میامی دیدار و گفتگو نمود. دراین دیدار مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان توضیحاتی درباره پدافند غیرعامل ارائه نمودند وی افزودتمام تلاش و کوشش باید انجام شود تا اهداف پدافند غیرعامل و رهنمودهای مقام معظم رهبری در این عرصه  اجرایی شود و در همین راستا تشکیل شورای پدافند غیرعامل در شهرستان ها به تأکید استاندار کار بسیار مهم و ارزشمندی بود که انجام گرفت و مقوله پدافند غیرعامل در سطح شهرستان ها ترویج و گسترش داده شد.

کارخائی از اقداماتی که در هفته پدافند غیرعامل، از قبیل برگزاری دوره های آموزشی، مانورهای پدافندی و فرهنگ سازی صورت گرفت گزارش ارائه نمود و گفت ما باید اصل پدافند غیرعامل را در جامعه تعمیم بدهیم، دشمن همواره کشور عزیزمان را مورد تهدید قرار می دهد و ما باید همانند بدن انسان که، انسان را از درون مصون می سازد، با اجرائی کردن اصل پدافند غیرعامل در همه جا،کشورمان را مصون بداریم. در ادامه این دیدار حجة الاسلام صفایی پور امام جمعه میامی مطالبی را در خصوص اهمیت دفاع و پدافند غیرعامل در جامعه اسلامی بیان داشت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب