11:31:30 - چهار شنبه 28 دسامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جنوب شهر سمنان دچار آبگرفتگی شد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – در پی آغاز بارندگی از صبح روز چهارشنبه در شهر سمنان، نقاط جنوبی و بافت قدیم سمنان دچار آبگرفتگی شد.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا میزان آبگرفتگی به ویژه به علت نامتوازن بودن سطح خیابان ها، باعث تجمع آب باران در خیابان ها و به ویژه در پشت سرعت گیرها شده که برای تردد خودرو و عابران مشکل ایجاد کرده است.
بر اساس مشاهده خبرنگار ایرنا، در خیابان حافظ در منطقه جنوب سمنان، در اثر پرشدن جوی های آب حاشیه خیابانها، آب باران به خیابان ها وارد شده و برای مردم مشکلاتی ایجاد کرده است.
بارندگی از قبل از ساعت هشت صبح امروز چهارشنبه در شهر سمنان آغاز شده و بر اساس اعلام ایستگاه هواشناسی سمنان، تاکنون میزان بارندگی در این شهر پنج میلیمتر بوده است و درحال حاضر نیز ادامه دارد.
بر اساس پیش بینی هواشناسی استان سمنان بارندگی ها امشب در نقاط مختلف استان ادامه دارد و روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته ، آسمان استان سمنان جوی پایدار خواهد داشت.
هم اکنون در شهمیرزاد در شهرستان مهدیشهر برف و در شهرهای سمنان، ایوانکی، گرمسار و دامغان باران در حال باریدن است.
یک جو ناپایدار از اواخر روز شنبه این هفته وارد آسمان استان سمنان شد که روزهای اخیر با بارش هایی در نقاط مختلف این استان همراه بود و بیشترین بارش باران در لرد شهرستان مهدیشهر به 13 میلیمتر رسید.
دمای صبح امروز هوای سمنان پنج درجه سانتی گراد بالای صفر و سه درجه گرمتر از روز گذشته بود و پیش بینی می شود بیشینه دمای هوای سمنان امروز به 10 درجه سانتی گراد برسد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب