2:12:21 - چهار شنبه 28 دسامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار :شاهرود بزرگترین شهرستان استان سمنان!!! / سخنی با استاندارمحترم سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

 سمنان لاین – فرماندار شاهرود گفت: پارسال با مشکلات اعتباری زیادی که دولت داشت، طرح های عمرانی و فرهنگی آموزش و پرورش با کمک خیران تعطیل نشد.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا، سید محمدرضا هاشمی  در آیین معارفه مدیر تازه آموزش و پرورش شاهرود افزود: دولت در سال 94 به خاطر تحریم ها چنان در تنگنای مالی قرار داشت که شبیه آن حتی در دوران دفاع مقدس هم مشاهده نشد.
وی ادامه داد: تخصیص اعتبار به آموزش و پرورش هزینه نیست بلکه نوعی سرمایه گذاری درازمدت است .
هاشمی گفت: خانواده و آموزش وپرورش در صورت هماهنگی می توانند نقش چشم گیر در رشد دانش آموزان داشته باشند.
وی به برخی موفقیت های آموزش و پرورش شاهرود هم اشاره کرد و گفت: راهیابی تعدادی از دانش آموزان به المپیادهای فرهنگی، هنری و علمی و توجه به زیر ساخت ها و برنامه ریزی خوب برای هدایت تحصیلی دانش آموزان از جمله هستند.

فرماندارشاهرود با بیان این که شاهرود بزرگترین شهرستان استان سمنان است؟ ادامه داد: همان طور که مدیران بلند پایه استانی به شرق استان توجه وِیژه دارند، لازم است مدیران آموزش و پرورش هم چنین نگاهی داشته باشند.

سمنان لاین –  فرماندارمحترم شاهرود باید بفرمایند درچه پارامتری شاهرود بزرگ ترین شهرستان استان سمنان میباشد ؟ جمعیت ،وسعت و….  . که قطعا  در حوزه بحث ایشان با توجه به ترکیب حضار در نشست ، وسعت و هکتار ملاک نبوده است

و چنانچه منظور ایشان در حوزه جمعیتی استان بوده ، حتما باید مستندات در این خصوص را ارائه کنند.

واما سخنی با بالاترین مقام اجرایی استان، دکترمحمدرضا خباز استاندارمحترم سمنان ؛

شایان توجه است وقتی از زبان یک فرماندار بعنوان بالاترین مقام اجرایی شهرستان این سخن مطرح می شود که « مدیران بلند پایه استانی به شرق  استان توجه ویژه دارند » ناخودآگاه در مردم  دیگرمناطق استان احساس عدم توجه ازسوی مسئولان بروزخواهدکرد که منجربه بدبینی درشهروندان و نهایتا به اتحاد و همبستگی مردم استان آسیب وارد خواهدکرد.

لذا با توجه اینکه فرمانداران  مستقیما زیرنظر استاندارمحترم مدیریت می شوند درشرایطی که استان و کشور بیش ازهرزمان دیگر به وحدت و یکپارچگی نیازمند است تذکرات لازم به مدیران ارشد و میانی در این راستا ارائه گردد تا مردم فرهیخته و ولایتمدار استان ممتازسمنان بیش ازپیش رایحه ی خوشِ اتحاد و یکدلی را از گفتار و عملکرد مدیران اجرایی، استشمام کنند.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. كورش   دسامبر 28, 2016  

  باسلام وقتي آقايان صحبت از جمعيت مي كنند توجه داشته باشند براساس گزارشات آماري سمنان پرجمعيت ترين شهرهاي استان است ضمن آنكه درحوزه شهرستان بررسي كنيد به هر هكتار درشهرستان سمنان چقدر جمعيت تعلق مي گيردودر شهرستان شاهرود چقدر جمعيت بابت هرهكتار،يعني نسبت جمعيت به مساحت اراضي ودركل ميزان تراكم در شهرستان سمنان بسيار بالاتر از شهرستان شاهرود است كه لازم است فرماندار محترم شهرستان شاهرود مد نظر داشته باشند

 2. مهدی   دسامبر 28, 2016  

  لازم است این را هم بدانید آن فرماندار طبق قانون معاون استاندار استان سمنان میباشد

 3. احدی   دسامبر 28, 2016  

  از این ……
  کاش جناب دکتر خباز کمی راهنماییشون میکردو هدایت به راه درست