22:55:25 - سه شنبه 27 دسامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با رأی موافق اکثر اعضاء ؛
شهردار رئیس شد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – حسین موسوی دلازیانی با 16 رای موافق به مدت چهار سال به عنوان رئیس جدید هیات شنا،شیرجه و واترپلو استان سمنان انتخاب شد.

به گزارش سمنان لاین از ایرنا در آیین مجمع انتخابات رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان سمنان که روز سه شنبه با حضور محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو جمهوری اسلامی در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد ،حسین موسوی دلازیانی شهردارسمنان به عنوان رئیس جدید این هیات ورزشی انتخاب شد.
حسین موسوی در این آیین گفت : استان سمنان از ظرفیت های مناسبی برای قهرمان پروری در رشته های شنا،شیرجه و واترپلو برخوردار است و باید با همدلی هیات های این رشته های ورزشی در شهرستان ها، در آینده ای نزدیک شاهد قهرمانان ارزنده در میادین مختلف کشوری و آسیایی باشیم.
وی افزود: این استان از نظر سخت افزاری رشته های آبی از استان های مطرح در کشور است و استخرهای متنوع و متعددی در استان سمنان وجود دارد.
موسوی خاطرنشان کرد: شهرستان های شاهرود و سرخه از امکانات خوبی برای میزبانی قهرمانی کشور در رشته های شنا،شیرجه و واترپلو دارند و رؤسای هیات این رشته ورزشی در این 2 شهرستان برای برگزاری مسابقات کشوری آمادگی دارند.
وی ادامه داد : ارایه برنامه های آموزشی برای پیشرفت روزافزون شنا، شیرجه و واترپلودر استان سمنان و همچنین مجهزکردن هیات های این رشته های ورزشی به استخرهای دارای کیفیت برای آموزش کودکان از برنامه اولویت دار است که در دوره مسئولی دنبال می شود.
موسوی اضافه کرد : همه هیات های ورزشی باید ظرفیت مدال آوری رشته های آبی در میادین جهانی و المپیک را درک کنند و باید با برنامه ریزی هدفمند به سمت قهرمانی پیش برویم.
به گزارش سمنان لاین رئیس هیات شنا،شیرجه و واترپلو استان سمنان تصریح کرد : رشته های آبی از رشته های مؤثر در افزایش سلامتی بانوان در جامعه است و در این راستا برنامه ریزی موثری برای افزایش علاقمندی بانوان سمنانی به رشته این ورزشی اتخاذ شده است.
استان سمنان 854 ورزشکار سازمان یافته در رشته های ورزشی شنا، شیرجه و واترپلو دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. سمنان همشهری   ژانویه 1, 2017  

    آقای مهندس‌موسویشهردارمحترم بهتر است همه تمرکز خود را منحصرآ روی مدیریت بهتر شهرداری وپیشرفت شهر معطوف دارند وارد شدن به همه کارهای ریز ودرشت در اداره صحیح این شهر بنظر نمی رسد فرصت دیگری برای پذیرش مسئولیت دیگر داشته باشند ……