17:09:06 - سه شنبه 27 دسامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشنواره استعدادیابی در پنج رشته ورزشی در سمنان برگزار می شود
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش وجوانان استان سمنان گفت: جشنواره استعداد یابی همزمان با چهار استان، در پنج رشته ورزشی در سالن غدیر سمنان بر گزار می شود.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا محسن ایزدبخش  افزود: مسابقات پنج رشته ورزشی، شامل بدمینتون، والیبال، تکواندو، هاکی و ورزش های سه گانه، در رده سنی هشت تا 12 سال، از پانزدهم تا هجدهم دی 95 در قالب این جشنواره برگزار می شود.
وی با بیان این که از چهارم دی 95 استعدادیابی مقدماتی در تمام شهرستان‌های استان سمنان در این پنج رشته آغاز شده است، خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود نزدیک به سه هزار نفر از گروه سنی هدف دانش آموزان هشت تا 12 ساله، استعدادیابی و نفرات منتخب به جشنواره راه یابند.
وی یاد آورشد: نمایندگان هفت استان در رشته ورزشی بدمینتون در جشنواره استعداد یابی هگانی استان سمنان حضور دارند.
ایزد بخش یادآور شد: پنج رشته ورزشی با انتخاب وزارت ورزش و جوانان و بر اساس عملکرد اداره کل ورزش و جوانان استان‌ها از سال 90 تا 93 که در اردوهای تیم ملی ورزشکاران حضور داشتند تعیین شده است.
وی خاطرنشان کرد: انتخاب ها بر اساس موفقیت استان‌ها در مسابقات قهرمانی کشوری، قهرمانی آسیا و یا المپیک مدنظر بوده است.
معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش وجوانان استان سمنان گفت: با توجه به وجود قهرمانانی در رشته هاکی در شهرستان مهدی شهر استان سمنان، استعدادیابی در این رشته به صورت همگانی و در تمام شهرستانهای استان سمنان برای جلوگیری از عملکرد جزیره ای بر گزار می شود.
در استان سنان بیش از 32 هزار ورزشکار سازمان یافته و400 قهرمان کشوری وجود دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب