11:47:38 - سه شنبه 27 دسامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه اندازی واحدهای غیرفعال مستلزم برنامه ای جامع از سوی دولت/ اقدامات ارزشمند دولت در زمینه رونق گردشگری
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده مردم شهرهای سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، هماهنگی دولت و مجلس شورای اسلامی را یکی از مزایای عمده در پیشبرد اهداف نظام ذکر کرد و گفت : همه جریان های سیاسی نیز باید با ارایه نقدهای منصفانه فقط در جهت رونق اقتصادی کشور گام بردارند.

 hemati333

به گزارش سمنان لاین ازایرنا احمد همتی  افزود : ثبات سیاسی و اجتماعی و افزایش وحدت در بین احزاب و جریان های سیاسی می تواند در روند رشد اقتصادی کشور تاثیرگذار باشد.
وی اظهار داشت : دراوایل سال جاری دولت برنامه های ارزشمندی را برای رشد اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار در کشور ارایه کرده است و باید تا پایان امسال این اقدامات دولت در زندگی مردم ملموس باشد.
وی خاطرنشان کرد : در نیمه نخست امسال با برنامه های منسجم دولت، رشد اقتصادی در کشور به بیش از هفت درصد رسید اما باید دولت در گام های بعدی با همدلی همه جریان های سیاسی، در زمینه افزایش اشتغال و بازگشت به تولید واحدهای صنعتی و تولیدی غیرفعال، اقدام کند.
همتی تصریح کرد : بخش قابل توجهی از رشد اقتصادی کشور در سال جاری به دلیل رونق بازار نفت در بازارهای جهانی بوده است اما برای ادامه رشد و رونق اقتصادی، نیازمند توسعه همه بخش های تولیدی و صنعتی کشور هستیم.
نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی بیان داشت : دولت برنامه های ارزشمندی را در زمینه توسعه و رونق گردشگری در کشور آغاز کرده است اما برای رسیدن به جامعه هدف دولت گام های عملیاتی تری باید بردارد.
وی ادامه داد : استان سمنان از ظرفیت بالای گردشگری در زمینه آثارهای باستانی، تاریخی و طبیعی برخوردار است که می توان با همکاری بخش خصوصی و حمایت دولت در زمینه اشتغال پایدار دراین استان گام برداشت.
به گزارش سمنان لاین وی خاطرنشان کرد : بسیاری از واحدهای کشاورزی و صنعتی استان سمنان به دلایل مختلف اقتصادی غیر فعال یا نیمه فعال هستند که دولت باید در کوتاه مدت نسبت به راه اندازی مجدد و افزایش تولید این واحد ها برنامه های جامعی را ارایه دهد.
وی بیان داشت : برنامه های پیشنهادی دولت برای بودجه سال 96 در مجلس شورای اسلامی در حال بررسی است و با پیگیری هایی که کمیسیون های مختلف در مجلس در حال تدارک هستند انتظار می رود بودجه ای دقیق تر و عملیاتی تر برای سال 96 برای کشور رونمایی شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب