17:07:31 - شنبه 24 دسامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اقدام مناسب مدیریت شهری بویژه فرماندارسمنان در پاسخ به یک مطالبه ی مردمی + توضیحات تکمیلی
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – بیانیه مشترک در خصوص پل شهید شاطری سمنان/

لازم به ذکر است بیانیه ای فاقد وجاهت و اعتبار در فضای مجازی منتشر شده که بدینوسیله طبق اطلاع از مراجع قانونی فقط بیانیه ی ذیل که دارای سه امضاء از مسئولان محترم شهرستان میباشد واجد اعتبار است.

52368t

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. ناشناس   دسامبر 30, 2016  

  به نظرم آقا یا خانم سیادتی جمعیتو اشتباه در نظر گرفته. حداقل دو میلیون نفره جمعیت سمنان، یه دفعه کم نیارین سمنانی ها!!!!

  • سیادتی   دسامبر 31, 2016  

   دوست عزیز ناشناس من
   هیچ اشتباهی اتفاق نیفتاده و جمعیت شهر سمنان بین 200 تا 250 هزار نفر هست و سرشماری اخیر نیز صحت این گفته را تایید میکند و اگر کمی صبر داشته باشید انشاله از طرف استانداری امار جمعیتی اعلام میشود
   البته نکته ای که در این مورد کمتر به آن اشاره میشود جمعیت روز و جمعیت شب در شهر هایی مثل سمنان است
   در صورتی که در جاده های خروجی سمنان در ساعت 2:30 تا 4 عصر نظاره گر باشید هم استانی های عزیز که برای کار به سمنان می آیند در این ساعت در حال عزیمت به شهر های اطراف هستند و نکته دیگر خانوار هایی هستند که به دلیل شهریت و دیسیپلین شهری در سمنان زندگی می کنند ولی در هنگام سرشماری مکان خود را در شهر های اطراف ثبت کرده اند
   این تعداد خانوار نزدیک به 10 هزار خانوار بوده اند که با توجه به بعد خانوار در ایران (3.2-3.4) جمعتی بین 30 تا 35 هزار نفر را شامل می شوند

 2. سیادتی   دسامبر 25, 2016  

  پل معلم سمنان یکی از زیبا ترین پل های درون شهری در ایرانه که با مهندسی بسیار زیبا و کاردانی مسولان وقت در سمنان احداث شد .
  امیدواریم این روند ادامه پیدا کنه و نقاط پر ترافیک سمنان با تقاطع های غیر هم سطح مناسب سازی بشه
  برای شهر سمنان با جمعیت 200 تا 250 هزار نفر و ذخیره فرهنگی بالا و توریست پذیری که در آینده شاهد آن خواهیم بود مناسب نیست در شهر همچنان مشکلات ترافیکی را مشاهده کنیم .

 3. سعید   دسامبر 24, 2016  

  اقای فرماندار با سلام به نظر من پل شهید شاطری باید بر عکس می شد به سمت پل استاداری با نک مهر مزاحم بوده یا باید خراب شود یا ؟