11:59:35 - چهار شنبه 21 دسامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده انتظامی استان سمنان تأکیدکرد؛
با فعالیت دستگاه های امنیتی، هیچ آسیبی ازگروه های تروریستی به کشور نمی رسد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – فرمانده انتظامی استان سمنان با باین اینکه رسانه ها با انعکاس فعالیت ها و دستاوردهای نیروی انتظامی به تقویت احساس امنیت در جامعه کمک می کنند، گفت: رسانه ها در استان سمنان دراین زمینه به خوبی نقش خود را ایفا کرده اند.

1271_919
به گزارش سمنان لاین ازایرناسردار قاسمی با بیان اینکه امنیت و احساس امنیت در استان سمنان بالاست، گفت: رسانه ها با ایفای نقش خود در حوزه ارتقای احساس امنیت، در کنار نیروی انتظامی نقش آفرین هستند.
فرمانده انتظامی استان سمنان، شرایط امنیت در ایران اسلامی را در مقایسه با دنیا بسیار مطلوب ارزیابی و خاطرنشان کرد: در حالی که کشورهای منطقه و حتی کشورهای اروپایی شرایط ناامنی ناشی از حضور تروریسم دارند، در ایران اسلامی امنیت به طور کامل برقرار است.
وی امنیت ایران اسلامی را ناشی از هوشیاری رهبر معظم انقلاب و مردم دانست و گفت: با فعالیت نیروها و دستگاه های امنیتی، هیچ آسیبی از سوی گروه های تروریستی به کشور نمی رسد و وحدت در کشور در سایه امنیت برقرار است.
فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه نیروی انتظامی در کشور تنها به دنبال ارایه آمار از فعالیت های خود نیست، گفت: دغدغه اصلی نیروی انتظامی در جامعه برقراری و ارتقای امنیت اجتماعی است.
سردار قاسمی ادامه داد: در استان سمنان طرح برخورد با اراذل و اوباش به طور جدی در دستور کار قرار گرفته بود و امروز هر فردی که به دنبال برهم زدن امنیت باشد با خشم و برخورد قاطعانه پلیس مواجه می شود.
فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه پلیس در استان در برقراری امنیت اجتماعی با کسی معامله نمی کند، گفت: رسانه ها در اجرای طرح های مختلفی مانند ارتقای امنیت اجتماعی و ساماندهی وضعیت ترافیکی شهر، با آگاهی بخشی به شهروندان، نقش مهمی دارند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب