14:26:14 - سه شنبه 20 دسامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
85 درصد روستاهای استان سمنان تا پایان 95 گازرسانی می شود
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – استاندار سمنان گفت: 85 درصد روستاهای این استان تا پایان سال 95 با اجرای طرح های محرومیت زدایی و بر اساس مصوبات سفر کاروان تدبیر و امید به سمنان، از گاز برخوردار می شوند.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا محمدرضا خباز روز سه شنبه در دیدار با سعید مومنی مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در دفتراستانداری، افزود: از 283 روستای استان سمنان، 193 روستا از نعمت گاز برخوردار است و تلاش می شود با برنامه ریزی های هدفمند تا پایان سال 96 تمام روستاهای این استان گازرسانی شود.
وی گفت: همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر 95 تعداد 41 روستا در استان سمنان از نعمت گاز برخوردار می شوند که این طرح ها از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید به منظور رفاه اجتماعی برای اقشار مختلف کشور است.
خباز ادامه داد: مدیر عامل جدید شرکت گاز استان سمنان باید برنامه های مهم و جامعی را در افزایش خدمات رسانی به مردم و حفظ و توسعه شبکه های انتقال انجام دهد.
استاندار سمنان اضافه کرد: چهار هزار و 700 کیلومتر لوله انتقال گاز در استان سمنان وجود دارد که با برنامه ریزی های مهم و اصولی باید برای حفظ، ترمیم و توسعه این خطوط تلاش شود.
خباز با بیان اینکه تمام مناطق شهری استان سمنان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند، گفت: باید تلاش های بیشتری به منظور زیر پوشش قرار گرفتن همه مناطق استان سمنان در شبکه انتقال گاز انجام شود.
وی تصریح کرد: فاصله روستاها در استان سمنان بسیار زیاد است و به دلیل وسعت بالا، شرکت گاز استان سمنان باید برنامه های جامعی را برای اتصال شبکه های گازی و انتقال این انرژی به مناطق روستایی تدارک ببیند.
خباز گفت: همکاری شرکت گاز استان سمنان با واحدهای صنعتی و تولیدی که بدهکاری‌هایی به این شرکت دارند، ستودنی است و با تقسیط طلب‌ها برای واحدهای تولیدی، همکاری لازم برای افزایش رونق اقتصادی انجام شده است.
وی افزود: خدمت رسانی به مردم، توفیقی است که نصیب هرکسی نمی‌شود و باید مدیران دستگاه اجرایی با تلاش برای فقرزدایی، افزایش اشتغال و رفاه اجتماعی در استان سمنان تلاش کنند.
استاندارسمنان گفت: برنامه های جامع دولت تدبیر وامید برای افزایش رفاه اجتماعی با توجه به محدودیت های اعتباری در چند سال گذشته بی نظیر است و به طور حتم مردم قدردان این تلاش های دولت خواهند بود.
در این دیدار، مهدی زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و علی معینی دانشمندی مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری سمنان حضور داشتند.
امروز روح الله نوریان به عنوان مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان معرفی و از تلاش های علیرضا جراحی در این سمت قدردانی شد.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب