11:43:44 - دوشنبه 19 دسامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پنجشنبه هفته جاری صورت می گیرد ؛
سفر همزمان وزیر نیرو و اقتصاد به سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان گفت: علی طیب نیا، وزیر امور اقتصادی و دارایی به عنوان جانشین دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور و رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی، روز پنجشنبه هفته جاری به همراه وزیر نیرو، مسئولان صندوق توسعه ملی و جمعی از معاونان و مدیران این وزارتخانه به استان سمنان سفر می‌کند.

789552

به گزارش سمنان لاین ازایرناامیر خلیلی خواه با اشاره به برنامه های طیب نیا در سفر به استان، افزود: شرکت در جلسه اقتصاد مقاومتی استان و بررسی روند اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی، پیگیری مصوبات سفر اول و بررسی روند اجرای این مصوبات و همچنین بازدید از پارک های علم و فناوری از جمله برنامه های سفر یکروزه وزیر اقتصادی و دارایی است.
وی اظهار داشت : پس از سفر وزیر اقتصادی و دارایی به استان در مهر ماه 95 تاکنون بیش از سه جلسه در تهران برگزار و موانع و مشکلات طرح های اقتصاد مقاومتی استان مورد بررسی و برای آن مصوباتی گذرانده شده که در این سفر این مصوبات بازنگری و با رفع مشکلات و ایجاد زیر ساخت ها اجرایی می شود.
خلیلی خواه با بیان این که روز قبل از سفر یعنی روز چهارشنبه 2 معاون وزیر اقتصادی و دارایی با سفر به استان، مصوبات قبلی را پیگیری و جمع بندی می کنند، بیان داشت: اکنون حدود 16 طرح اقتصاد مقاومتی اولویت دار برای این سفر پیش بینی و در حال نهایی شدن است.
وی با اشاره به پیش بینی اجرای بیش از 60 طرح اقتصاد مقاومتی در بخش های مختلف استان سمنان خاطرنشان کرد: با توجه به وجود محدودیت زمانی تا پایان سال و کمبود منابع اعتباری، امکان اجرای همه این مصوبات وجود ندارد، بنابراین مجموعه ای از طرح های اولویت دار که با اجرای آن موانع و مشکلات استان رفع می شود مورد کنترل و بررسی و زمینه اجرای آنها فراهم می شود.
خلیلی خواه ادامه داد : 16 طرح اولویت دار که برای این سفر پیش بینی شده شامل طرح های تامین منابع آب، تامین زیر ساخت های گاز رسانی به صنعت، کشاورزی و دامپروری، طرح های معدنی و گردشگری است.

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب