15:44:55 - شنبه 17 دسامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آیت الله شاهچراغی : حفظ وحدت مسئولان در هر جناح سیاسی
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با بیان این که وحدت مسئولان و احزاب سیاسی دشمنی کشورهای غربی علیه انقلاب اسلامی را خنثی می کند، گفت: در زمان حاضر نظام جمهوری اسلامی ایران بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت مسئولان و مردم است.

به گزارش سمنان لاین از ایرنا آیت الله سیدمحمد شاهچراغی  با گرامی داشت هفته وحدت و میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق(ع) افزود : در روزهای اخیر بدعهدی های فراوانی را از سوی کشورهای غربی علیه جمهوری اسلامی شاهد بوده ایم که باید برای خنثی سازی این برنامه ها، مسئولان در هر جناح سیاسی که هستند، وحدت بین خود را حفظ نمایند.
وی اظهار داشت : همه مسئولان و احزاب سیاسی برای افزایش رونق اقتصادی و اشتغال به دولت کمک کنند و باید با راهبرد وحدت ، رفاه را برای کشور به ارمغان آورد.
وی خاطرنشان کرد : ولایت فقیه محور وحدت نظام جمهوری اسلامی است و همه مسئولان نظام باید با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب برای رونق و آبادانی کشور تلاش مضاعف کنند.
شاهچراغی ادامه داد : پیامبر اسلام پیام آور دین مبین اسلام است و ایجاد تفرقه در میان امت اسلامی کار دشمنان اسلام است که باید شیعیان و اهل تسنن نسبت به توطئه های دشمنان هوشیار باشند.
وی وحدت و اتحاد را رمز پیروزی انقلاب اسلامی ذکر کرد و گفت : نباید اختلاف های نابخردانه از سوی بعضی از جریان های سیاسی زمینه کاهش اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی را فراهم کند.
وی خاطرنشان کرد : رمز بقای نظام جمهوری اسلامی وحدت بین مردم و مسئولان و احزاب سیاسی است که باید با پیروی از دستورات رهبر معظم انقلاب ، همه مسئولان پشتیبان ارزش های ولایت فقیه باشند.
به گزارش سمنان لاین ، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان تصریح کرد : در قرآن کریم و در بیانات بزرگان مذهب تشییع و تسنن مسئله وحدت مسلمانان بارها تکرار شده است و کشورهای بیگانه و استعمارگران از تفرقه مسلمانان سود می برند بنابراین رهبران امت اسلامی در کشورهای مختلف باید هوشیار باشند.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب