23:31:27 - شنبه 17 دسامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیشرفت های معنوی و علمی با وحدت حوزه و دانشگاه محقق می شود
کانال تلگرام سمنان لاین

 

سمنان لاین – مدیر حوزه های علمیه برادران استان سمنان با بیان این که پیشرفت معنوی و علمی در کشور با وحدت حوزه و دانشگاه محقق می شود، گفت: همکاری های این 2 نهاد علمی و اسلامی رمز موفقیت و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی مهدی نژاد افزود : بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ارتباط دانشگاه با حوزه های علمیه با نگاهی علمی و اعتقادی دنبال شد و با همین رویکرد در چند سال گذشته شاهد پیشرفت های علمی فراوانی در کشور بوده ایم.
وی اظهار داشت : برای پیشرفت در هرکاری باید از علم های دیگر، شناخت کافی داشت و فراگیری علوم به روز می تواند به سعادت مندی و پیشرفت کشور منتهی شود.
مهدی نژاد خاطرنشان کرد : هماهنگی و وحدت رویه از اصول اولیه همکاری دانشگاه و حوزه علمیه است که با حضور استادان روحانی در دانشگاه ها شاهد افزایش ارزش های معنوی در مکان های علمی هستیم.
وی ادامه داد : امروز دشمنان نظام با تحریم و فشارهای اقتصادی درصدد منزوی کردن ایران هستند که باید جوانان انقلابی با تولید علم و مجاهدت بیشتر ، مشکلات به وجود آمده را برطرف نمایند.
مدیر حوزه های علمیه برادران استان سمنان اضافه کرد : رهبرانقلاب اسلامی تاکید زیادی برای تحقق عملی اقتصاد مقاومتی دارند و جوانان و دانشجویان می تواند با خودباوری و تقویت روحیه انقلابی در پیشرفت و رونق اقتصادی کشور نقش قابل توجهی ایفا کنند.
وی تصریح کرد : برگزاری کلاس های توجیهی و کرسی های آزاد اندیشی در حوزه های علمیه و دانشگاه ها در رابطه با شبکه های مجازی و سایر مباحث فراگیر می تواند به راه حل های مفیدی برای کاهش تهدیدهای دشمنان منتهی شود.
مهدی نژاد تصریح کرد : در استان سمنان رابطه بسیاری ارزشی و علمی بین مسئولان حوزه های علمیه و دانشگاه ها وجود دارد و این پیوندهای عمیق می تواند در افزایش پیشرفت علمی و افزایش دیدگاه های معنوی در بین دانشجویان تاثیرگذار باشد.
مدیر حوزه های علمیه برادران استان سمنان با بیان این که در این استان 13 حوزه علمیه برادران ، 120 استاد و 150 طلبه تبلیغی فعالیت دارد، ادامه داد: استادان و طلبه های استان سمنان برای انتقال مفاهیم علمی حوزه در بین دانشجویان دانشگاه ها آمادگی کامل دارند.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب