22:38:22 - چهار شنبه 14 دسامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده رشت در خصوص گزارش سانحه قطار؛
این گزارش داستان و قصه است!
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم رشت در سخنانی با اشاره به گزارش کمیسیون عمران درباره سانحه ریلی سمنان گفت: بنده به این گزارش اعتراض دارم چون این گزارش داستان و قصه است.۵۰ نفر از هموطنانمان زنده زنده در آتش سوختند اما مجلس نقش خود را درباره این حادثه به خوبی ایفا نکرد.

202223

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه من مخالف استیضاح وزیر راه و شهرسازی هستم، افزود: اما این نباید متصور شود که چک سفید  به وزیر راه و شهرسازی داده شده است و چون چند ماه تا پایان دولت باقی مانده هر وزیری هر کاری خواست انجام بدهد.گزارش مسئولان راه و شهرسازی و مصاحبه‌های آنها، نمک پاشیدن بر زخم مردم بود.

جعفرزاده ایمن‌آبادی تصریح کرد: کسانی که در ابتدای حادثه، آسیب دیده بودند، از تعداد انگشتهای یک دست هم کمتر بوده‌اند اما به دلیل اینکه حتی یک چکش وجود نداشته تا شیشه را بشکنند و به بیرون بیایند، تعداد زیادی از هموطنانمان زنده زنده در آتش سوختند.

نماینده مردم رشت با خطاب قرار دادن علی مطهری نایب رئیس مجلس گفت: استیضاح را به صحن مجلس می کشانیم تا همه وزرا بدانند که تا دقیقه ۹۰ باید به مردم و نمایندگان آنها پاسخگو باشند.بنده شنیده‌ام که لاریجانی اعلام کرده که استیضاح وزیر راه الان به صلاح نیست.

علی مطهری نایب رئیس مجلس، نیز در پاسخ به این سخنان گفت: استیضاح طبق روال خودش باید انجام شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب