22:26:23 - چهار شنبه 14 دسامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیگیری های نماینده سمنان و مصاحبه های مدیرکل راه و…
کانال تلگرام سمنان لاین

57554

سمنان لاین – با پیگیری های انجام شده توسط دکتر احمدهمتی نماینده مردم شریف شهرستان های سمنان ، مهدیشهر و سرخه در خصوص پروژه های آزاد راه حرم تا حرم  و فرودگاه سمنان  جوابیه ای توسط معاونت حقوقی وزارت راه و شهرسازی به ایشان ارسال شد.

photo_2016-12-14_10-28-28 photo_2016-12-14_10-28-22

لازم به ذکراست نژاد صفوی هم اخیرا در مصاحبه با ایسنا گفته ؛

…بعد از راه‌اندازی قطعه اول این آزادراه بین‌المللی در حدفاصل قم-گرمسار در تلاش هستیم که عملیات اجرایی احداث دو قطعه دیگر این محور مواصلاتی پرتردد را آغاز کنیم.

وی از نهایی شدن تقریبی قطعه”گرمسار-سمنان” خبر داد و اظهار کرد: بخش مهمی از مقدمه‌سازی‌ها برای آغاز کار راه‌سازی در این محور نهایی و نقشه‌برداری‌ها، جذب سرمایه‌گذار و…انجام شده و در حال پیگیری آخرین مراحل قانونی برای استارت عملیاتی اجرایی هستیم.

نژادصفوی با بیان اینکه مقدمات پروژه سمنان- شاهرود نیز از قبل شروع شده تصریح کرد: حتی تفاهمنامه عملیات اجرایی این پروژه با پیمانکار و سرمایه‌گذار طرح نهایی شد اما به دلایلی این کار با وقفه روبرو شد.( ای کاش دلایل را این مدیرکل محترم بطورشفاف با مردم مطرح می کردند! هرچند بیشترمردم استان از آن آگاهی دارند.)

وی یادآوری کرد: در حال حاضر به‌طور پیوسته هم اداره کل راه و… و هم دیگر دستگاه‌های ذیربط و از جمله استانداری سمنان پیگیر این دو پروژه عمرانی و راه‌سازی مهم هستیم و به‌نظر می‌رسد با رفع برخی مشکلات جزیی و تکمیل فرآیندهای اداری بزودی شرایط برای آغاز رسمی کار اجرایی این دو قطعه مهم مهیا شود.

 

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب