21:31:05 - شنبه 10 دسامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
متهمان قطار سمنان در بازداشت‌اند
کانال تلگرام سمنان لاین

دادستان عمومی و انقلاب استان سمنان خبر آزادی متهمان پرونده سانحه پنجم آذر قطار دامغان را تکذیب کرد.

به گزارش سمنان لاین به نقل از روابط عمومی دادگستری سمنان، حید آسیابی بااعلام این خبر اظهار کرد: هرگونه خبر مبنی بر آزادی متهمان پرونده حادثه قطار در هفت خوان که به کشته شدن بیش از ۴۰ نفر از هموطنمان انجامید را تکذیب می کنیم.

دادستان مرکز استان با تاکید بر اینکه چهار متهم پرونده حادثه قطار هفتخان کماکان در بازداشت به سر می برند، ادامه داد: هرگونه خبر در خصوص آزادی هر یک از متهمان کذب است.

وی افزود: متهمان حادثه برخورد قطار تبریز-مشهد و سمنان-مشهد که به جان باختن شماری از هموطنان و زخمی شدن تعدادی دیگر انجامید، هنوز بازداشت بوده و تکلیف آنها توسط مراجع قضایی روشن می شود.

این مقام ارشد قضایی، با بیان اینکه بررسی ها برای روشن شدن علت حادثه قطار ایستگاه هفت خوان هنوز ادامه دارد، افزود: تا ارائه نظر دقیق و قطعی از مراجع مسئول در نهایت نمی توان به طور قاطع درباره این پرونده اظهار نظر کرد.

وی ادامه داد: دستگاه  قضا همانطور که رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند، به طور جد رسیدگی به پرونده تصادف قطار در ایستگاه هفت خوان و مرگ هموطنان و زائران حرم رضوی را در اولویت خود قرار داده است.

دادستان مرکز استان سمنان گفت: دستگاه قضا پس از بررسی های کارشناسانه و شنیدن اظهارات متهمان و مدعی العموم نظر و رای نهایی را صادر خواهد کرد.

آسیابی یادآوری کرد: هنوز به طور قطعی نمی توان درباره این پرونده اظهار نظر کرد و باید تا پایان تحقیقاتی که در حال انجام است به انتظار نشست.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب