11:38:47 - شنبه 10 دسامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واحدهای صنعتی و کشاورزی دامغان 40 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید گرفتند
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – فرماندار دامغان گفت: تا کنون 6 واحد صنعتی و کشاورزی این شهرستان به ارزش 40 میلیارد ریال به منظور افزایش رونق اقتصادی و توسعه اشتغال پایدار، تسهیلات رونق تولید دریافت کردند.

به گزارش سمنان لاین ازایرناعلی اصغر مجد افزود: بر اساس گزارش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان 159 واحد تولیدی و صنعتی در شهرستان دامغان مستقر است که از این تعداد 49 واحد غیرفعال است.
فرماندار دامغان تصریح کرد: 30 واحد تولیدی و صنعتی این شهرستان برای دریافت تسهیلات رونق تولید تاکنون به بانک های عامل شهرستان دامغان معرفی شدند که در حال تکمیل پرونده در بانک برای دریافت تسهیلات هستند.
مجد خاطرنشان کرد: پرونده 30 واحد تولیدی و صنعتی شهرستان دامغان برای دریافت تسهیلات رونق تولید در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان دامغان در حال رسیدگی است.
وی اضافه کرد: هفت نفر از صاحبان واحد های تولیدی و صنعتی در شهرستان دامغان که در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده بودند به دلایل مختلف از دریافت تسهیلات منصرف شدند که در کوتاه ترین زمان افزادی دیگر را جایگزین آنها خواهیم کرد.
فرماندار دامغان گفت: 69 درصد از واحد های تولیدی و صنعتی شهرستان دامغان فعال هستند که با برنامه ریزی های انجام شده درصدد فعالیت 100 درصدی این آنها هستیم.
مجد با بیان اینکه 36 واحد معدنی در شهرستان دامغان فعال است که از تعداد 30 واحد از نوع معدن زغال سنگ است، ادامه داد: دامغان بخش قابل توجهی زغال سنگ خام در استان سمنان را تولید می کند.
وی گفت: نبود بازار فروش و سرمایه اولیه در گردش و زیرساخت از مشکلات عمده صاحبان واحدهای صنعتی و معدنی در شهرستان دامغان است که برای رفع این مشکلات تلاش می شود.
فرماندار دامغان گفت: تاکنون مشکل کم آبی واحدهای صنعتی و تولیدی در این شهرستان به فرمانداری گزارش نشده است، اما باید برای رفع این معضل اقدام های موثری تری انجام شود.
بیش از هزار و 200 نفر در واحدهای صنعتی شهرستان دامغان اشتغال دارند.

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب