21:24:43 - شنبه 10 دسامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نمایشگاه تخصصی دستاوردهای هسته‌ای کشور در دانشگاه صنعتی شاهرود
کانال تلگرام سمنان لاین

نمایشگاه دستاوردهای تخصصی صنعت هسته ای با حضور زارعان دستیار ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی، جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس و… در دانشگاه صنعتی شاهرود افتتاح شد.

به گزارش سمنان لاین از ایسنا محمد مهدی فاتح رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود در این آیین، دستاوردهای هسته‌ای و بومی‌سازی آن را از افتخارات ملی ایران اسلامی دانست و اظهار کرد: فناوری هسته‌ای نشان‌دهنده توان بالای جوانان ایرانی است.

وی بومی‌سازی این علم را کاری بزرگ ارزیابی کرد و گفت: دشمنان ایران برای از بین بردن برنامه هسته‌ای ما همه تلاش خود را کردند اما آنها به دستی فهمیدند که اگر صدها نفر را هم ترور کنند از آنجا که این علم به دست جوانان ایرانی بومی شده، در مقابل نظام مقدس اسلامی کاری از پیش نمی‌برند.

رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود با اذعان به اینکه ایران هیچگاه به‌دنبال سلاح هسته ای نبوده افزود: ایران به دنبال استفاده صلح آمیز از دستاوردهای علمی خود در این بخش است.

وی دانش هسته ای را برای ایران اسلامی یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر دانست و با اشاره به برپایی نمایشگاه نمایشگاه دستاوردهای هسته ای کشور در این دانشگاه، گفت: سی و ششمین نمایشگاه دستاوردهای هسته‌ای کشور که از امروز در شاهرود آغاز به‌کار کرده فرصتی برای معرفی کاربردهای صلح آمیز انرژی هسته‌ای است.

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب