0:48:35 - چهار شنبه 7 دسامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهردار شاهرود : اهل عوام فریبی نیستم
کانال تلگرام سمنان لاین

 

سمنان لاین – شهردار شاهرود در پاسخ به برخی انتقادات نسبت به عملکرد خود گفت: اهل عوام فریبی نیستم بلکه کارهای زیربنایی برای شهر انجام داده ام.

به گزارش سمنان لاین ایرنا، سید حسن میرفانی سه شنبه در جمع خبرنگاران، با بیان این مطلب افزود: مقایسه عملکرد شهرداری شاهرود با شهر پرجمعیتی چون گرگان و یا مقایسه آن با مرکز استان، قیاس مع الفارق است؛ چرا که تنها ارزش افزوده شهرک صنعتی سمنان برای این شهر، پنج یا شش برابر بودجه شاهرود است.
وی اضافه کرد: خرید مجموعه البرز شرقی با مبلغ 780 میلیارد ریال آن هم در حالی که در سال 92 شهرداری شاهرود را با بودجه 360 میلیارد ریالی تحویل گرفتم، جنگی بود که درگیر آن شدم.
شهردار شاهرود همچنین از گشایش پارکینگ طبقاتی خیابان امام خمینی (ره) در دهه فجر خبر داد و گفت: جاده سلامتی نیز در آن زمان به طور کامل به بهره برداری خواهد رسید.
میرفانی به طرح تعریض میدان مرکزی شهر نیز اشاره و تصریح کرد: خرید و آزادسازی املاک دور میدان جمهوری نیازمند اعتبار بسیاری است که این میزان اعتبار نه اکنون و نه در دوره های پیشین وجود نداشته است.
وی با اشاره به سیاست گذاری شهرداری برای حل این مشکل، یادآور شد: طرح ساخت مجتمع تجاری ستاره شرق آغاز شد تا از محل درآمدهای آن بتوان املاک حاشیه میدان را آزاد کرد.
شهردار شاهرود از آخرین وضعیت طرح جامع شهر نیز خبر داد و گفت: با پایان یافتن مشاوره ها، این طرح برای کارشناسی به مرکز استان فرستاده شده است.
میرفانی با اشاره به وقت کمی که یک بار در سال برای بررسی و تصویب طرح جامع هر شهر در شورای عالی معماری و شهرسازی کشور اختصاص داده می شود، بیان کرد: معاون امور عمرانی استاندار نیز به همین خاطر و به دلیل تسلط بر چگونگی انجام کار، در تلاش است ایرادهای ممکن را پیش از ارسال طرح به تهران، گوشزد کند تا با رفع آن ها مشکلی برای تصویب آن به وجود نیاید چرا که در صورت پذیرفته نشدن این طرح، نوبت بعدی رسیدگی به آن یک سال دیگر خواهد بود.

60852529711

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب