15:47:43 - سه شنبه 6 دسامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توهین بی شرمانه به مردم شهر اخلاق دریک گروه تلگرامی
کانال تلگرام سمنان لاین

 

سمنان لاین – همکاران خبری سمنان لاین ساعاتی پیش با تماس های مردمی متوجه اقدام وقیحانه و توهین بی شرمانه یک گروه تلگرامی شاهرود که دم از وحدت استان میزند شده اند.

به گزارش سمنان لاین عده ای در این گروه با لجن پراکنی و تحریک احساسات پاک مردم شاهرود در حال اقداماتی بر خلاف مصالح ملی بوده که متأسفانه درسکوت مسئولان ارشد استان و علی الخصوص نهادهای نظارتی موجبات خشم فزاینده مردم شهیدپرورسمنان را فراهم کرده اند.

اینجا شهر سرداران رشیداسلام سردارشاطری،سرداراخلاقی ،سردارنوروزی ، دریادار همتی و… میباشد و جایی نیست که مردمانش نظاره گر یک گروهک فتنه انگیز با توهین های بی شرمانه ی عده ای سیاه دل باشد.

بزرگ ترین افتخار این مردم  مدال شهراخلاق است که توسط رهبرمحبوب و مقتدایشان بر سینه دارند.

وهمیشه در تمامی صحنه های انقلاب و نظام اسلامی پیشگام و طبق فرموده ی مقتدای خود ، قانون را فصل الخطاب میدانند.

اینکه مردم شهیدپرورسمنان را در کنار نام اسرائیل قراردهیم چیزی جز خباثت و فتنه انگیزی نیست؟

photo_2016-12-06_02-27-29

هر کودک نابالغی می داند که نظرات افراد در گروه های تلگرامی قابل کنترل نیست پس خواسته یا ناخواسته با اتخاذ چنین شیوه ی خطرناکی بازی کردن درزمین دشمن نیست؟

آیا وبسایت معلوم الحالی که مدتهاست جزاختلاف افکنی  عملکردی نداشته وبه یکباره بعنوان حامی  این گروه تلگرامی ظاهرمیشود و منادی وحدت در استان میشود و تقدیر استانداری سمنان را ازیک فعال رسانه ای که کمپین دلجویی ازحادثه دیدگان سانحه قطارسمنان را دایرکرده را برنمی تابدو با بی انصافی زحمات این عزیزان و مدیران استانداری و شخص استاندارمحترم را بی هیچ منطقی زیرسئوال می برد، مصداق این کلام گوهربار مولای متقیان که میفرمایند « کلمه الحق و یراده الباطل » نیست؟

آیا وقت آن نرسیده نهادهای نظارتی و مسئولان ارشداستان یکبار وبرای همیشه چشم فتنه را کور کنند؟

لازم به ذکراست با پیگیری های صورت گرفته تصویر توهین بی شرمانه به مردم شهراخلاق به دفتر مقام عظمای ولایت، دفترریاست محترم جمهوری ارسال و مراتب تأثر بخش اعظمی از مردم استان از این فتنه گری به مسئولان نظام رسانده خواهدشد.

سمنان لاین ضمن تقدیر ازمردم شریف و به فرموده ی رهبر عزیزمان مردم باصفای شاهرود که با مطالب خود و اظهارتأسف ازتوهین صورت گرفته به مردم سمنان اقدام به خروج از گروه تلگرامی مزبورکرده اند، حساب عده ای قلیل  با اقدامات فرصت طلبانه و بظاهر منافع شاهرود  را با مردم اصیل وانقلابی شاهرود جدا می داند و معتقد است این اقدامات دشمن شادکن که قطعا موردتأیید مدیران این گروه تلگرامی هم نمیباشد با هوشیاری مردم و نهادهای نظارتی قادربه واردکردن خدشه به وحدت واقعی مردم استان ممتازسمنان نخواهدشد.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. علی دامغانی   دسامبر 26, 2016  

  فقط دامغان شهر من

 2. yazdani   دسامبر 7, 2016  

  واقعا برای کسانی که به شهر اخلاق شهر شهیدان سردارشاطری.اخلاقی دریادارهمتی و….به شهرولایتمداران.شهر مومنان توهین کردندمتاسفم. ازمسولان امنیتی و سیاسی استان می خواهیم با عوامل این توهین ها برخورد نمایند.ازنماینده محترم ولی فقیه در استان حضرت ایت ا… شاهچراغی بزرگوار , استاندار محترم ونماینده مردم سمنان میخواهیم موضوع توهین به مردم شهیدپرور و قانون گرای سمنان را تا مجازات توهین کنندگان و برهم زنندگان وحدت استان را ازطریق مراجع قانونی پیگیری و مراتب مظلومیت سمنان را به رهبرفرزانه انقلاب و دولتمردان کشور منعکس نمایند.

 3. سامان   دسامبر 7, 2016  

  میتونه هر کسی اینو گفته باشه از کجا معلوم شاهرودی بوده؟ حتی از یک استان دیگر

  • مدیر سایت   دسامبر 7, 2016  

   مخاطب محترم این نظر شما چیزی را ازمسئولیت مدیران گروه مذکور کم نمی کند. لیکن در گروه قانون … که دوستان شاهرودی معتقدند به آنها توهین شده را می توان با دیدگاه شما توجیه کرد. باتشکر

   • قاره کوچک   دسامبر 10, 2016  

    دقیقا همین حرف ها در گروه مربوط به سمنان هم نوشته شده بود ، تکلیف اونا چی میشه؟

    • مدیر سایت   دسامبر 11, 2016  

     مخاطب محترم این رسانه منتقدجدی هر دو گروه مذکوربوده و توهین به هرشکلی را نفی کرده است علی الخصوص به مردم عزیز شاهرود و سمنان.

 4. بازیچه نشویم   دسامبر 7, 2016  

  ای کاش برای تحقق عدالت قدم بر داریم تا به جای این تقابل ها همدلی ها رو شکل بدیم، درود بر سمنانی و شاهرودی و گرمساری و دامغانی و …. درود بر همه مردم عزیزمون

 5. بازیچه نشویم   دسامبر 7, 2016  

  مشابه این توهین ها به مردم شاهرود نیز شده است که با سرچ مطلب میبینیم، بازیچه نشویم،
  متاسفانه عده ای روی زخم مردم نمک پاشیدن و از اون سوء استفاده کردند مردم رو روبه روی هم قرار دادن و…. ولی مسئولین انگار نه انگار اتفاقی افتاده.

 6. سعادت   دسامبر 7, 2016  

  ازاستاندارمحترم دولت تدبیر می خواهیم با تدبیر خود قانون را در استان سمنان اجرا کنند تاهم جلوی تبعیض گرفته شود هم مردم مرکز استان احساس نکنند تضعیف و تحقیر شده اند و حق آنها نسبت به دیگر مراکزاستانها ادا نشده است.

 7. سعید   دسامبر 7, 2016  

  قانون قانون قانون تا وقتی قانون اجرانشود اتحاد واقعی شکل نمی گیرد و به گفته ی رئیس جمهور سنگ روی سنگ بندنمی شود.

 8. حسینی   دسامبر 7, 2016  

  آفرین به شما با این مطالب پرمحتوا و دقیق تان

 9. علی احسانی   دسامبر 7, 2016  

  درود به شرفت سمنان لاین

 10. با انصاف، عدالتجو و حق طلب ب   دسامبر 7, 2016  

  مسلما چنین حرف زشت و ناسزایی بسیار ناراحت کننده است که حاصل ادامه سوء استفاده از مردم و تحریک احساسات آنها با نمک پاشیدن به درد مردم استان یعنی عدالت می باشد.
  مسلما همه ما این حرف ناسزا را که توسط یک نفر بیان شده است را محکوم میکنیم.
  به نظر من یشنهاد مندرج در سایت که با نام “صداقت و شفافیت پیشرفت و عدالت” منتشر شده است می تواند وحدت واقعی استان را رقم بزند و جلوی افرادی که با این موضوع قصد فتنه دارند را برای همیشه قطع کند
  http://semnanline.com/2016/11/18/10212/
  یا علی

 11. سیادتی   دسامبر 6, 2016  

  درود بر شما که وحدت استان و سربلندی مردم این سرزمین پهناور را حمایت می کنید