10:46:57 - یکشنبه 4 دسامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بررسی پرونده بیش از 65 متقاضی شهرهای استان سمنان در کمیسیون ماده پنج
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – پرونده 67 متقاضی 6 شهرستان با حضور شماری از مدیران دستگاه های اجرایی شامگاه روز شنبه در جلسه کمیسیون ماده پنج بررسی استان سمنان شد.

 در این جلسه که در سالن مدیریت بحران استانداری سمنان برگزار شد، درخواست ، مغایرت و دیگر موارد در پرونده 22 متقاضی از شاهرود، 30 پرونده از سمنان، یک پرونده از بسطام، پنج پرونده از شهمیرزاد، پنج پرونده از دامغان و سه پرونده از مهدی شهر مورد بررسی اعضاء این کمیسیون قرار گرفت و برای آن رای صادر شد.
در این جلسه، با توجه به نقشه ترافیکی شهری و قوانین مربوط به طرح های عمرانی، بررسی های لازم انجام و برخی از مشکلات موجود در این پرونده ها رفع شد که در نهایت عمده پرونده ها مورد موافقت، برخی نیز مورد مخالفت و تعدادی دیگر هم برای بررسی بیشتر و یا بازدید کارشناسان از دستور کار خارج و برای رسیدگی به جلسه بعدی موکول شد.
معاون امور عمرانی استاندار سمنان در حاشیه این جلسه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: بررسی پرونده های کمیسیون ماده پنج در استان به طور کامل به‎روز است.
مهدی زندیه وکیلی با بیان این که بررسی پرونده‎های ارجاع شده به کمیسیون ماده پنج استان سمنان در زمان مقرر و براساس زمان بندی مناسب صورت می گیرد، افزود: رسیدگی به این پرونده ها به طور کامل به‎روز بوده و در چهارچوب قانون است.
وی حرکت در چارچوب ضوابط و مقررات را مورد تاکید قرار داد و گفت: توجه به ضوابط معماری و شهرسازی در پرونده های ارجاع شده با حساسیت بالایی انجام می شود.
معاون امور عمرانی استاندار سمنان بررسی به موقع و اصولی پرونده ها را حائز اهمیت دانست و گفت: همه پرونده های ارجاع شده به کمیسیون ماده پنج با رعایت اصول و مقررات موجود بررسی و پاسخ داده می شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب