17:16:48 - سه شنبه 29 نوامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درشهرستان مهدیشهر راه اندازی می شود؛
بزرگترین خط تولید میل لنگ و میل سوپاپ ماشین در خاور میانه
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: بزرگترین خط ماشین کاری میل لنگ و میل سوپاپ خاورمیانه در آینده ای نزدیک در یک واحد تولیدی در شهرستان مهدیشهر استان سمنان راه اندازی می شود.

بهروز اسودی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگاران در سمنان افزود: امید است با رفع مشکلات شرکت غرب استیل در شهرستان مهدیشهر، طرح توسعه میل لنگ و میل سوپاپ این شرکت که بزرگترین خط ماشین کاری میل لنگ و میل سوپاپ در خاور میانه است پس از 18 ماه اجرایی و راه اندازی شود.
وی با بیان اینکه برای این طرح توسعه تاکنون حدود 134 میلیارد ریال سرمایه گذاری انجام شده است، خاطرنشان کرد: با بهره برداری از این طرح، سالانه 162 هزار عدد میل لنگ ماشین کاری شده و 810 هزار عدد میل سوپاپ تولید و زمینه اشتغال حدود 250 نفر نیز فراهم می شود.
اسودی گفت: کارخانه غرب استیل مهدیشهر با سرمایه گذای نزدیک به 335 میلیارد ریال، ظرفیت تولید سالانه 55 هزار تن قطعات پرسی بدنه خودرو، هشت هزار و 500 تن مجموعه انواع قطعات خودرو، پنج هزار تن مجموعه سینی محافظ زیر موتور و 57 هزار و 500 تن انواع پیچ و مهره را دارد.
به گزارش سمنان لاین ازایرنارئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به ویژگی های شاخص این واحد تولیدی گفت: دانش فنی و اشتغالزایی قابل توجه در منطقه از ویژگی های مهم این واحد صنعتی است که باعث اشتغال حدود 500 نفر در استان سمنان شده است.
در استان سمنان بیش از هزار و 800 واحد تولیدی و صنعتی وجود دارد که سهم 38 درصدی در اشتغال این استان داشته است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب