15:45:32 - دوشنبه 28 نوامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضورنمایندگان آستان قدس رضوی در بیمارستان کوثرسمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

نمایندگان تولیت آستان قدس رضوی، روز دوشنبه با حضور در بیمارستان کوثر سمنان، از مجروحان و مصدومان تصادف 2 قطار مسافری در سمنان عیادت و دلجوئی کردند.

به گزارش سمنان لاین از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حجت گنابادی نماینده تولیت آستان مقدس امام رضا(ع) به همراه تعدادی از خادمان حرم رضوی، امروز با هدف دیدار و عیادت ازمصدومان و مجروحان این سانحه وارد استان سمنان شدند و با حضور در بیمارستان کوثر سمنان از مصدومان سانحه برخورد 2 قطار مسافری عیادت کردند.
نمایندگان تولیت آستان قدس رضوی همچنین آخرین وضعیت این مصدومان و روند رسیدگی و درمان آنان را مورد بررسی قرار دادند.
حجت الاسلام و المسلمین گنابادی نماینده تولیت آستان مقدس امام رضا(ع) بر ضرورت ارائه بیشترخدمات درمانی و اقامتی به مصدومان و همراهان این سانحه تأسف بار ریلی تأکید کرد و گفت: همه مسوولان کشور نسبت به این موضوع حساس بوده و داغدار این سانحه هستند.
حجت الاسلام المسلمین گنابادی با تسلیت به خانواده ها و بازماندگان جان باختگان این سانحه ریلی، افزود: با توجه به اینکه این حادثه برای زائران حرم رضوی اتفاق افتاده بنابراین آستان قدس رضوی وظیفه خود می داند تا ضمن عیادت و دلجویی از مصدومان و خانواده های جان باختگان، وضعیت آنها را پیگیری کند.
به گزارش سمنان لاین ، حادثه برخورد قطارهای تبریز- مشهد و سمنان- مشهد در ساعت هشت صبح روز جمعه پنجم آذر 95 در محدوده ایستگاه هفتخوان واقع در مسیر سمنان- دامغان منجر به کشته شدن 40 مسافر و مجروح شدن بیش از 100 نفر شد که در این باره تاکنون 4 نفر از عوامل اصلی دستگیر و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب