11:12:37 - یکشنبه 27 نوامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راننده قطارسمنان -مشهد که متواری و درمحل مخفی شده بود بازداشت شد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان گفت: راننده قطار مسافری سمنان- مشهد در روند بررسی علت ها و دلایل رخداد سانحه برخورد قطارهای مسافری در مسیر سمنان- دامغان، دستگیر شد.

به گزارش سمنان لاین ازایرناحیدر آسیابی افزود: راننده قطار مسافری سمنان- مشهد که روز جمعه پنجم آذر 95 از پشت با قطار مسافری تبریز- مشهد برخورد کرد، در روند بررسی دلایل این سانحه دستگیر شد.
وی ادامه داد: این فرد که پس از سانحه برخورد قطارهای مسافری، متواری و در محلی مخفی شده بود، با شناسایی محل اختفای وی، بازداشت و روانه زندان شد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان افزود: پیش از این نیز سه نفر از عوامل برخورد قطارهای مسافری در روز جمعه پنجم آذر 95 در مسیر سمنان- دامغان شامل مسوول مرکز کنترل فرماندهی راه آهن شمالشرق کشور که در شاهرود مستقر است، مسوول مرکز کنترل خطوط و مسوول شیفت مرکز کنترل بازداشت شده بودند.
سانحه برخورد قطارهای مسافری تبریز- مهشد و سمنان- مشهد در حدود ساعت هشت جمعه پنجم آذر 95 در حوالی ایستگاه هفتخوان در مسیر سمنان- دامغان 40 جان باخته و 103 مجروح داشت که در حال حاضر فقط 9 تن از هموطنان در بیمارستانهای سمنان و دامغان بستری هستند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب