2:12:54 - پنجشنبه 24 نوامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گزارش تصویری از جلسه اعضای بنیادتوسعه سمنان با رئیس دانشگاه آزاد استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – هشتمین نشست  شورای مرکزی بنیادتوسعه سمنان با حضور دکتراحمدهمتی نماینده مردم شریف شهرستان های سمنان،مهدیشهروسرخه درمجلس شورای اسلامی، دکترکواکبیان نماینده مردم تهران،دانایی فرماندارمرکزاستان، دکترعلی همتی رئیس شورای شهرسمنان ، شهردارسمنان، مهدی صمیمیان معاون فرماندارسمنان، غلامرضا سالار مدیرعامل واعضای بنیادتوسعه سمنان به میزبانی دانشگاه آزاد سمنان به ریاست دکتررنجبربهادری در این واحد بزرگ دانشگاهی برگزارشد.

به گزارش سمنان لاین در ابتدا دکتربهادری ضمن ابراز خیرمقدم به بیان اقدامات صورت گرفته در واحدهای دانشگاه آزاد کل استان پرداخت و رضایت دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزادکشور  از واحدهای استان را موجب افتخار برای همکاران خود دانست و افزود: ما این موفقیت ها  را مرهون حمایت های  مردمی از خادمان خود در این واحدهای دانشگاهی می دانیم .

دکتربهادری باتوجه به کلنگ زنی عملیات آغازساخت شهرک شفا در واحدمرکزاستان گفت؛ این شهرک در بخش علمی ،خدمات و گردشگری فعالیت خواهد کرد که بعنوان یکی از منابع درآمدی لحاظ خواهدشد.

دکترکواکبیان نماینده مردم تهران در این جلسه ضمن تقدیر از دکتربهادری از ریاست خود بر فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی با بیش از130 نماینده درمجلس خبرداد و همچنین به خلاصه ای از برنامه ها و اقدامات صورت گرفته در سفر به ژنو پرداخت.

دکتراحمدهمتی نماینده مردم شریف شهرستان های سمنان،مهدیشهروسرخه درمجلس شورای اسلامی هم با تشکر ازاقدامات صورت گرفته در دانشگاه آزاد سمنان که بخش اعظم آن در دوران تحریم صورت گرفته است گفت؛

در هفته جاری مذاکرات فشرده ای با مسئولان و رایزنی با تعدادزیادی ازنمایندگان مجلس در خصوص انتقال آب خزر صورت گرفت که تغییراتی در یکی از بندهای برنامه ششم درخصوص انتقال آب خزرصورت پذیرد و همچنین جلوی یک طرح دو فوریتی توسط برخی نمایندگان در مخالفت با این طرح هم گرفته شد.

غلامرضا سالار مدیرعامل بنیادتوسعه سمنان هم دراین نشست از سدفینسک بعنوان یک مطالبه ی جدی جهت تأمین میان مدت آب برای مرکزاستان یاد کرد و خواستار  آغاز هرچه سریعتر عملیات اجرایی خط انتقال سدفینسک شد.

 

a3

a8

a7

a6

a5

a10

a11

a12

a19

a13

a4

a18

a17

a16

a14

a15

a2

a9

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. Lyndon   آوریل 2, 2017  

    سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون
    ادامه بدین

    غزاله قاسمی

  2. سمنان علی   نوامبر 24, 2016  

    باتشکر از اطلاع رسانی سمنان لاین و بنیاد توسعه وهمچنین نمایندگان محترم ومسئولین محترم شهرستان مرکز استان که اکنون بطور جد پیگیر مطالبات و وطرحهای معلق مانده بسیار حیاتی دراین دولت میباشند .ومطلب دیگر ناخدمتی دیگری که توسط وزرای نیرو وصنایع برای شهر زادگاه ریاست محترم جمهور انجام دا دند فروش تنها دو طرح ملی ساخته وآماده بهره برداری به بخش خصوص و یعنی محروم نمودن درآمد پایدار ناشی ازآن برای این شهر نیروگاه برق __ایران خودرو که وضعیت هردوطرح مشخص است ودراین بخش توسعه ای سیکل بخار هم که هیچگونه هزینه ارزی ندارد ودرتعهد شرکت خریدار بوده کاری صورت نگرفته است . ضمن محفوظ بودن سئوال از مسئولین وقت این شهر . حداقل مبالغ ناشی ازفروش را صرف تآمین اعتبارات مثل احداث سد وعیره گردد .