11:33:25 - چهار شنبه 23 نوامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرفرودگاه سمنان تأکید کرد؛
کیفیت در ساخت باند فرودگاه‌ را فدای زمان بهره برداری نمی کنیم
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیر فرودگاه سمنان با اشاره به مرحله عملیات اجرایی ساخت باند این فرودگاه، گفت: سردی هوا دلیل اصلی تاخیر در ساخت و تکمیل باند فرودگاه سمنان است.

shojaee1

به گزارش سمنان لاین ازایرناحسین شجاعی با بیان اینکه ساخت باند فرودگاه سمنان مقرر بود تا پانزدهم آبان 95 به پایان برسد، افزود: کیفیت در ساخت باند این فرودگاه، به هیچ عنوان فدای زمان بهره برداری نمی شود.
وی گفت: بیش از 85 درصد از مراحل ساخت و تکمیل باند فرودگاه سمنان به پایان رسیده است و در صورت کاهش سردی هوا، ادامه مراحل ساخت و ساز این باند ادامه پیدا می کند.
وی افزود: تاکنون بیش از 120 میلیارد ریال برای آماده سازی باند فرودگاه سمنان هزینه شده است و از نظر مالی تاکنون راه اندازی برای این فرودگاه هیچ گونه مشکل مالی وجود نداشته است.
شجاعی ادامه داد: طرح ساخت و توسعه عوامل پروازی فرودگاه سمنان با هزینه 142 میلیارد ریال از سوی پیمانکار طرح تا پایان سال 95 به بهره برداری می رسد.
مدیر فرودگاه سمنان گفت: از سال گذشته بعد از اجرای طرح مناقصه و واگذاری عملیات اجرایی و ساماندهی فرودگاه سمنان به پیمانکار، پیشرفت محسوسی در ساخت بخش های این فرودگاه صورت گرفت و امیدواریم با حمایت دولت و برنامه ریزی منسجم، شهرستان سمنان از فرودگاهی با استانداردهای ملی برخوردار شود.
شجاعی ادامه داد: اعتبار ساماندهی فرودگاه سمنان از طریق شرکت فرودگاه کشور، استانداری سمنان و شورای شهرسمنان تامین می شود و با همدلی همه مسوولان در اتمام این طرح مهم استانی فعال هستند.
وی اضافه کرد: تجهیز توقفگاه ماشین های سواری و مهمان سرای های ویژه برای مسافران از برنامه های مهم در فرودگاه سمنان است که امیدواریم با تخصیص اعتبار مناسب برنامه های تکمیلی فرودگاه سمنان را اجرایی کنیم.
به گزارش سمنان لاین مدیر فرودگاه سمنان از تصویب طرح جامع ساماندهی این فرودگاه خبر داد و گفت: در سال گذشته همزمان با آغاز عملیاتی بهسازی و توسعه، طرح جامعه پنج ساله فرودگاه سمنان مصوب شد که امیدواریم با برنامه ریزی، به اهداف کلان در طرح جامع دست یابیم.

shojaee2

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. کریم   نوامبر 23, 2016  

    سلام مهندس رفتی تهران دیر به دیر خبر میگذاری

  2. همشهری سمنان   نوامبر 23, 2016  

    باید گفته شود که سردی هوا مخصوصآ تا کنون در حدی نبوده که مورد وقفه ویا تعطیلی شود ویا اینکه کسی نمیگوید کیفیت واستاندارد فدای سرعت وکمیت قرار بگیرد . ولی معلوم نیست روچه حسابی است که دراین شهر ودراین چند سال هرکار وطرحی مربوط به آن بافشار ومیکروسکپی وعیراستاندارد وبدقواره ناقص(مثل پلهای ورودی شرقی وغربی )انجام میگردد .ودراینجاهم آنطوریکه بوی آن میرود اگر تاپایان دوره این دولت بتواند فروگاه عملیاتی شود آقای شجاع هیچ اشارهای به مشخصات فنی جز توجیه کارخودشا ن اشاره ننموده اند که آیا طول وعرض باند پرواز بلاخره افزایش وبه دوهزاروچهارصد متر رساندند وختم به خیر نمودند یا نه ..

  3. مجید غایبی   نوامبر 23, 2016  

    خدا قوت